20 листопада 2017
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

Саду «Дитина з майбутнім» - 7 років!

Самий перший проект Фонду - садок «Дитина з майбутнім» - відзначає свій День народження. Йому виповнилося 7 років! Ми вітаємо всіх співробітників, вихованців та їхніх батьків з такою важливою подією!

Педагоги садка - одна з найбільших його цінностей. Без професіоналів проект не був би таким успішним. Правильно налагодити структуру будь-якого навчального закладу завжди нелегко. А якщо це садочок для особливих дітей, то тут всі зусилля необхідно помножити ще в кілька разів. Директор нашого садка «Дитина з майбутнім» Наталія Стручек взяла на себе цю місію і стала разом з усією  командою першопрохідцем в сфері надання корекційних послуг для особливих дітей в рамках садка повного дня. Вона всі ці 7 років успішно керує садком, отримавши повагу колег і батьків.

Детальніше...

Столичні директори шкіл і експерти обговорять інклюзивна освіта

У п'ятницю, 17 листопада, Інна Сергієнко, засновник Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» братиме участь у другій зустрічі клубу директорів «Інклюзивна освіта: успішні практики реалізації». Вона виступить перед аудиторією з темою «Дитина з аутизмом в школі: проблеми та рішення».

Детальніше...

МОЗ запрошує до обговорення Національного плану заходів розвитку охорони психічного здоров'я України

Міністерство охорони здоров'я України розробило проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року», який перебуває на погодженні у центральних органах виконавчої влади. З текстом документу можна ознайомитися за посиланням: https://goo.gl/MzT9dC

Детальніше...

Приглашаем детей на музыкальную сказку!

Дорогие родители,  приглашаем ваших детей посетить музыкальный концерт «Дітям – від дітей. З любов’ю!», который состоится 24 ноября в 17:00 в Киевской детской музыкальной школе №7 им. И.Н. Шамо по адресу г.Киев, Чоколовский бульвар, 25, актовый зал.

Музыкальную сказку для особенных детей готовят воспитанники музыкальной школы. Мероприятие проходит в рамках деятельности Студии социализации детей с аутизмом «Дитина з майбутнім». Длительность представления до 40 минут. 

Детальніше...

Досвід мам особливих дітей з різних куточків світу – в жовтневому "Аутизм сьогодні"

Друзі, свіжий номер "Аутизм сьогодні" за жовтень повен досвіду людей, яким не байдужа доля особливих дітей. На сторінках вас чекає неординарна історія Емми та Лондона, яка сама має синдром Аспергера і виховує 5 дітей з аутизмом! Як українка створила найбільш інноваційний парк для дітей з особливими потребами в США, а ще одна мама – спеціальну БГБК дієту для своєї дитини – читайте в свіжому номері журнала.

Детальніше...

Візуальний словник для дітей з аутизмом рекомендований Міністерством освіти

Візуальний словник соціальних історій для дітей з розладами спектру аутизму, який видав Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», отримав схвалення ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Так, комісія зі спеціальної педагогіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти та науки розглянула матеріали підручника та прийняла рішення про його затвердження. Таким чином, видання сьогодні офіційно рекомендується використовувати в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Детальніше...

Запрошуємо дітей 10-15 років на заняття з комп'ютерної грамотності

Запрошуємо особливих дітей від 10 до 15 років на курс з комп'ютерної грамотності. В рамках роботи Студії соціалізації «Дитина з майбутнім» ми запускаємо IT школу для дітей з аутизмом, метою якої буде навчання комп'ютерної грамотності в ході підготовки до майбутньої професії. Сьогодні не важливо, яку саме професію обере дитина - комп'ютерна грамотність є обов'язковою програмою для будь-якого роду занять.

Детальніше...

50 дітей з аутизмом взяли участь в Wizz Air Kyiv City Marathon

8 жовтня команда 50 дітей з аутизмом проекту KidsAutismGames подолала дистанцію в 500 метрів в рамках марафону Wizz Air Kyiv City Marathon. Не зважаючи на дощову погоду, настрій дітей та батьків був чудовим – всі справилися з дистанцією. Вся команда отримала медалі – оскільки для кожного з них ці 500 метрів стали перемогою та важливим кроком вперед.

Детальніше...

Вересневий "Аутизм сьогодні" про книжки, людей і кухні в світі аутизму

Друзі, представляємо вересневий номер "Аутизм сьогодні". Цей номер присвячений умінню приймати відмінності інших людей. Марк Лівін розповість про свою нову книгу, Олеся Бурлакова поділиться досвідом пошуку хорошого фахівця для свого сина, а член журі "Майстер-шеф" Тетяна Литвинова розробить нові страви для дітей з аутизмом. На вас також чекає стаття, яка розповість як розвивати навички мовної активності у дітей.

Детальніше...

Поздравляем с Днем Учителя!!!

Благодарим педагогов, тьюторов и специалистов за наставничество, поддержку наших особенных детей и вклад в их развитие! Сегодня мы уже видим значительные перемены и те вершины, к которым мы все вместе стремимся. Мы готовы приложить максимум усилий ради того, чтобы качественное образование в нашей стране было доступно каждому. С праздником!

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Школа-сад «Дитина з майбутнім»

tomatis