14 листопада 2018
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ОБЫЧНОЙ ШКОЛЕ!
22612 грн
собрано
100000 грн
наша цель
14
дней осталось
31.10.2018
запуск проекта
 

Фонд взяв участь в Autism Leadership Network в Китаї

На днях в Китаї відбулася четверта зустріч з керівництва та досвіду розширення можливостей для людей з аутизмом Autism Leadership Network, де Фонд «Дитина з майбутнім» представляла директора з розвитку Ірина Сергієнко.

Учасники заходів привітали Хаїлан Гуо, директор фонду жіночого розвитку Китаю та Шаою Ке, член політичного консультативного збору провінції Фуцзянь, заступник директора комітету з соціально-правових питань.

Детальніше...

У Києві пройшла лекція з інтегративної нейрогастроенторологіі

9 листопада в Інституті фізіології ім. О.Богомольця НАН України відбулася лекція італійського фахівця з прикладної фізіології Марко Радо «Інтегративна нейрогастроенторологія» для широкого кола фахівців в області кінезіології, гастроентерології, дієтології та неврології. Лекція відбулася за підтримки Асоціації інтегративної кінезіології, міжнародної громадської організації «Дитина з майбутнім», школи науки DESK та Інституту фізіології ім. О.Богомольця НАН України. Захід був безкоштовний для всіх учасників.

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію з нейрогастроентерології

Шановні колеги! Запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовну лекцію італійського кінезиолога Марко Радо «Інтегративна нейрогастроенторологія», яка відбудеться 9 листопада з 14.00 до 17.00 за адресою вул. Богомольця 4, 2 поверх, аудиторія 212 в Інституті фізіології ім. О.Богомольця НАН України (м.Київ).

Нейрогастроентерологія (Вікіпедія) - «наука про мозок, кишечник та їх взаємодію, яка вивчає узгодженість і управління моторикою шлунково-кишкового тракту, а також функціональні шлунково-кишкові розлади. Зокрема, нейрогастроентерологія фокусується на функціях і порушеннях симпатичної, парасимпатичної автономної нервової системи і тонкокишечного відділу травного тракту».

Детальніше...

Запрошуємо дітей на музичний вечір!

Дорогі батьки, запрошуємо вас і ваших дітей відвідати музичний концерт, який відбудеться 25 жовтня 2018 року в 18:00 у Київській дитячій музичній школі №7 ім. І.М. Шамо.

Музичну казку для особливих дітей готують вихованці музичної школи. Захід проходить в рамках діяльності Студії соціалізації дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім».

Тривалість вистави 45 хвилин.

Детальніше...

Інклюзія на законодавчому рівні – як не втратити шанс дітей з особливостями розвитку на освіту

19 жовтня в Житомирі пройшов практичний семінар «Дитина з аутизмом у школі: дитячий садок + сім’я + школа», який провела Консул європейської асоціації «Аутизм Європа» Інна Сергієнко. Це третій етап регіонального туру містами України, який Інна Сергієнко реалізує вже п’ятий рік поспіль.

Детальніше...

Консул Аутизм Європа підтримала відкриття Центру Дитинології особливого розвитку при клініці Добробут

Сьогодні за участі Консула Аутизм Європа та засновника Фонду допомоги дітям з синдромом аутизма «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко відбулося відкриття нового Центру Дитинології особливого розвитку при медичній клініці Добробут.

Центр спеціалізуватиметься на ранньому виявленні аутизму, його своєчасній корекції та реабілітації, а також на роботі з дітьми, що мають синдром Дауна, ДЦП або ж синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ).

Детальніше...

Закон України про інклюзивну освіту, що набув чинності - важливий крок для всього українського суспільства

Громадський сектор довго йшов до того, щоб забезпечити право дитини з особливостями розвитку на освіту

В Україні набув чинності закон № 2541-VIII, який регулює деякі питання доступу дітей з особливими потребами до освіти в дитсадку, школі, позашкільних установах і закладах професійної або професійно-технічної освіти. Це означає, що дуже багато питань, які довго залишалися відкритими, зараз отримають офіційні відповіді, а інклюзія стане зрозумілою і доступною.

Детальніше...

Стартував другий сезон курсів з комп'ютерної грамотності для дітей з аутизмом

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» запустив IT школу для дітей з аутизмом, метою якої є навчання комп'ютерної грамотності в ході підготовки до майбутньої професії. Навчання проходить вже друга група дітей з аутизмом.

Організатори зазначають, що не важливо, яку саме професію обере дитина -

комп'ютерна грамотність є обов'язковою програмою на сьогодні для будь-якого роду занять.

Детальніше...

Команда Kids Autism Games пробігла дистанцію в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon

Щотижневі тренування не минають даремно - наші маленькі спортсмени покращують витримку, розвивають моторику, зміцнюють м'язи і розвивають комунікації в тому числі і для того, щоб потім командно і успішно бігати марафони!

Чергове випробування дистанцією команда Kids Autism Games пройшла в цю неділю, 7 жовтня, на марафоні - Wizz Air Kyiv City Marathon. Приємно відзначити, що це далеко не перший наш марафон і навіть дистанція в 1000 метрів для нас вже здається абсолютно звичною! І ще приємніше, що наша команда з кожним разом зростає! Цієї неділі більше 40 дітей проекту разом з батьками і підтримкою випробували свої сили в марафоні!

Детальніше...

Практичний семінар для педагогів «На шляху до інклюзії»

6 жовтня, напередодні Дня Вчителя, в Premier Hotel Rus пройшов практичний семінар «На шляху до інклюзії», організований Асоціацією "Child.ua" і порталом Autism.ua. Семінар зібрав близько ста представників спеціалізованих і звичайних шкіл, інклюзивно-ресурсних центрів, психологів, асистентів вчителів із Києва, області та інших регіонів України. В рамках семінару були висвітлені теми: як створити відповідне і безперешкодне освітнє середовище для дітей з особливими потребами, як працює їхня психіка, які особливості розвитку дитини з особливими освітніми потребами у віці від 3 до 9 років.

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis