23 березня 2019
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
26612 грн
собрано
100000 грн
наша цель
37
дней осталось
30.04.2019
запуск проекта
 

В столиці обговорять процесс впровадження інклюзивної освіти

25-26 березня в Києві пройде друга щорічна Всеукраїнська конференція «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми». Організатори заходу – Міжнародна громадська організація Фонд «Дитина з майбутнім» та ВГО БФ «Альтернатива. Гармонія».

В ході конференції експерти розглянуть питання підготовки дитини до інклюзії, складові успішного впровадження інклюзивної освіти, сучасні моделі інклюзивної позашкільної освіти та інші важливі питання сфери .

Детальніше...

Експерти говорили про підтримане проживання на платформі «Україна дружня до аутизму»

14 березня відбулось чергове засідання Національної платформи «Україна дружня до аутизму». Його присвятили питанню соціальної послуги підтриманого проживання, яка тільки починає впроваджуватися та розвиватися в державі.

Детальніше...

Кабінет міністрів пояснив деякі питання використання субвенцій для підтримки осіб з особливими освітніми потребами

Набула чинності постанова Кабміну України № 129 від 27 лютого 2019 року, яка регулює низку питань щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2019 році.

Детальніше...

Фонд презентував унікальний посібник з тьюторства

У перший день весни 1 березня в столиці відбулася презентація єдиного в своєму роді посібника з тьюторства «Тьютор в інклюзівній школі: супровід дитини з особливими розвитку». Книга являє собою узагальнений і систематизований матеріал про роботу тьютора - педагога по супроводу дитини з особливостями розвитку в інклюзивній школі.

Детальніше...

Фізіологія та іноземних досвід працевлаштування - в україномовному "Аутизм сьогодні"

Дорогі читачі! Вітайте україномовний "Аутизм сьогодні"! Починаючи з цього випуску наш журнал буде виходити виключно українською мовою.

Свіжий номер електронного журналу «Аутизм Сьогодні» порадує інтерв’ю з італійським фахівцем з прикладної фізіології Марко Радо, який має  новий погляд на розуміння однієї з причин аутизму. Про дефіцит йоду як причину зниження інтелектуальної функції та погіршення ментального здоров'я розповідає наш експерт з харчування Леся Білостоцька. Також читайте про іноземний досвід працевлаштування людей з аутизмом та багато інших корисних та цікавих новин.

Детальніше...

В Одесі презентували методичний посібник «Путівник для батьків»

Вчора в Одесі Інна Сергієнко, засновник Фонду «Дитина з майбутнім» спільно з партнерами, швейцарською фармкомпанією Acino відвідали Дитячий Реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака.

Там вони презентували методичний посібник «Путівник для батьків», який випустили в партнерстві. Посібник створено для того, щоб якомога краще знайти спільну мову з особливою дитиною.

Детальніше...

Запрошуємо на презентацію посібника з тьюторства

Друзі,

запрошуємо вас на чашку ароматної кави в п'ятницю, 1 березня 18:30 в кафе «1991. Місце вільних людей», де відбудеться презентація посібника з тьюторства «Тьютор в інклюзівній школі: супровід дитини з особливостями розвитку».

Ця книга - узагальнений і систематизований матеріал, який включає 8-річний досвід роботи тьютора - педагога з супроводу дитини з особливостями розвитку в школі. Вас чекають живі приклади, відгуки батьків та особистий досвід мам, чиї особливі діти вчаться в школі. Детальніше про посібник тут.

На каву вас запрошують:

Детальніше...

Громадські організації можуть мати ознаку неприбутковості і одночасно здійснювати підприємницьку діяльність - Мінфін

Міністерство фінансів пристало на пропозиції експертів проекту USAID «Громадяни в дії» і видало роз’яснення, в якому чітко прописало, що громадські організації можуть мати ознаку неприбутковості і одночасно здійснювати підприємницьку діяльність.

Детальніше...

Всеукраїнські досягнення в інклюзії та досвід дистанційної програми навчання «Наша дитина»

Друзі, в свіжому випуску електронного журналу «Аутизм сьогодні» ви дізнаєтеся про найважливіші і значущі досягнення в області інклюзії, які озвучили на масштабній всеукраїнській нараді.

Як працює дистанційна програма «Наша дитина» і скільком сім'ям вона вже допомогла - спілкуємося з Яною Юрченко, практичним психологом садочку «Дитина з майбутнім» про очевидні успіхи за два роки існування програми.

Детальніше...

Унікальний посібник з тьюторству - вже в магазині Спектр

Єдиний у своєму роді посібник з тьюторства «Тьютор в інклюзівній школі: супровід дитини з особливими розвитку» вже з'явився у продажу. Придбати його можна тут:

http://spectre-shop.com/product/tyutor-v-inklyuzivnij-shkoli-suprovid-ditini-z-osoblivostyami-rozvitku/

Ця книга - узагальнений і систематизований матеріал про роботу тьютора – педагога, що займається супроводом дитини з особливостями розвитку в інклюзивної школи.

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis