19 січня 2019
A+ R A-

application homeemailchart organisation 

ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ОБЫЧНОЙ ШКОЛЕ!
26612 грн
собрано
100000 грн
наша цель
11
дней осталось
31.01.2019
запуск проекта
 

Новини асамблеї «Аутизм Європа», участь в європейському дослідженні інклюзії та ін. - теми грудневого «Аутизм сьогодні»

Друзі, пропонуємо вашій увазі останній в цьому році випуск «Аутизм сьогодні», який розповість вам про головні новини з генеральної асамблеї «Аутизм-Європа», тренінгах для вчителів шкіл та можливості взяти участь в європейському дослідженні з інклюзії. Героєм нашого «дієтологічного» блоку стала на цей раз фолієва кислота і її форми.

Детальніше...

Створення умов для працевлаштування людей з особливостями – тема засідання платформи «Україна дружня до аутизму»

20 грудня відбулось чергове пленарне засідання Національної платформи «Україна дружня до аутизму», яке було присвячене питанням зайнятості людей з аутизмом. В рамках засідання піднімались питання додаткового врегулювання питань оволодіння спеціальністю, підготовки асистента  майстра виробничого навчання у рамках спеціальності «спеціальна освіта», створення особливих майстерень, в т.ч. on-line та інші важливі питання.

Засновниця Фонду «Дитина з майбутнім», консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко  виступила з пропозиціями щодо створення мотиваційних чинників заохочення роботодавців до працевлаштування осіб з особливими потребами.

Детальніше...

Вперше Україна отримала можливість участі в дослідженні щодо інклюзії для Європейської Комісії

Вперше завдяки активній участі Фонду «Дитина з майбутнім» в ініціативах «Аутизм Європа» ми маємо можливість взяти участь у дослідженні щодо питань розвитку інклюзії для Європейської Комісії з питань аутизму. В рамках Стратегії 2018-2021 «Аутизм Європа»  ми будемо сприяти доступу до якісної інклюзивної освіти, в т.ч. в університетах та на рівні професійного розвитку. Дане загальноєвропейське дослідження  ставить на меті оцінку бар’єрів на шляху до освіти людей з аутизмом. Аналіз результатів дозволить Україні отримати повне уявлення про стан системи на сформулювати рекомендації для політиків та ключових зацікавлених осіб.  

Детальніше...

Запрошуємо на II Всеукраїнську конференцію «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми» (м.Київ)

25-26 березня 2019 року у Києві відбудеться друга щорічна Всеукраїнська конференція «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми». Захід організовано Міжнародною громадською організацією «Дитина з майбутнім» та ВОО БФ «Альтернатива. Гармонія»  за підтримки Департаменту освіти КМДА. Запрошуються всі зацікавлені особи. Участь – безкоштовна.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь в міжнародному дослідженні: чому у хлопчиків частіше буває аутизм

Массачусетський Дослідницький Госпіталь (Бостон), Медична Школа Гарвардського університету та Інститут Досліджень Аутизму проводять дослідження, чи є відмінності кишкових бактерій у хлопчиків і дівчаток причиною того, що у хлопчиків частіше є аутизм. Дослідження проводиться Докторами Рафаїл Кушак і Харланд Вінтер. Воно є важливим внеском в дослідження мікробіомів в аутизмі.

Детальніше...

Музыка, страхование и детоксикация – главные темы свежего выпуска «Аутизм сегодня»

Друзья, перед вами спаренный выпуск журнала «Аутизм сегодня» за октябрь-ноябрь. В нем вы сможете почитать о концертах для детей с аутизмом, которые практикуют в музыкальной школе №7 им. И. Шамо, о накопительном страховании для детей с особенностями, которое позволяет позаботиться о будущем. А Леся Белостоцкая традиционно расскажет о правильном питании и что делать, если у ребенка случился сбой процесса метилирования.

Детальніше...

«Дует Із зіркою» для дітей з аутизмом

28 листопада в Києві відбувся концерт «Дует Із зіркою» - благодійний творчий проект реабілітації дітей з аутизмом. Подивитися на виступи відомих українських артистів на сцені Жовтневого палацу прийшли близько 20 дітей з аутизмом, які є учасниками проекту Kids Autism Games, в супроводі батьків.

Детальніше...

Детский сад «Дитина з майбутнім» отмечает 8-й День рождения!

Детский сад «Дитина з майбутнім», один из главных проектов Фонда «Дитина з майбутнiм», сегодня празднует свой 8-й День рождения! 

Сад был основан благодаря семьям Сергиенко и Маркович. Воплощение идеи сада, где каждому уникальному ребенку благодаря высококлассным специалистам обеспечены забота и развитие, помогло сделать счастливыми многих родителей. Вот уже 8 лет Сад превращает особенности малышей в сильные стороны, способствует их социализации. Многие малыши в дальнейшем получают возможность учиться и развиваться в нормотипичных структурах, а родители учатся принимать особенности своего ребенка и взаимодействовать с ним.

Детальніше...

День толерантності для школярів

16 листопада, в День толерантності, Директор з розвитку Фонду «Дитина з майбутнiм» Ірина Сергієнко провела освітні лекції по аутизму для учнів 6-7 класів київської школи №128. Ірину запросили після того, як в деяких класах діти почали обзивати один одного аутистами. Такі своєрідні ігри-глузування часто бувають серед підлітків. Для того, щоб пояснити дітям, що таке аутизм, і чому будь-яка своєрідність гідно шанобливого ставлення, лекцію приурочили до Дня толерантності.

Детальніше...

Фонд взяв участь в Autism Leadership Network в Китаї

На днях в Китаї відбулася четверта зустріч з керівництва та досвіду розширення можливостей для людей з аутизмом Autism Leadership Network, де Фонд «Дитина з майбутнім» представляла директора з розвитку Ірина Сергієнко.

Учасники заходів привітали Хаїлан Гуо, директор фонду жіночого розвитку Китаю та Шаою Ке, член політичного консультативного збору провінції Фуцзянь, заступник директора комітету з соціально-правових питань.

Детальніше...

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

childfuture banner new

tomatis