24 липня 2019
A+ R A-

На засіданні платформи «Autusm Ukraine Friendly» обговорили відповідність документів МОЗ

Вчора відбулося позачергове засідання платформи «Autusm Ukraine Friendly», на якому розглядались питання відповідності документів МОЗ. Зокрема експерти говорили про відповідність критеріям МКФ наказу №1060 від 08.05.2019 «Про затвердження Критеріїв для розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами та форми первинної облікової документації «Висновок про стан функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я дитини, що потребує інклюзивного навчання» та інструкції щодо її заповнення». З доповіддю по цьому питанню виступила Голова Асоціації батьків дітей з синдромом аутизму Євгенія Панічевська. Вона зібрала всі зауваження, які виникли в експертів щодо відповідного наказу. Вони будуть опрацьовані та в формі депутатського запиту надіслані в МОЗ України. 

Детальніше...

Освітні проекти, наукові дослідження та проблеми інклюзії у свіжому «Аутизм сьогодні»

Шановні колеги, пропонуємо до вашої уваги свіжий номер «Аутизм сьогодні». Номер  присвячений ключовим результатам наймасштабнішої світової події – міжнародної конференції INSAR 2019, яка у травні зібрала найвідоміших науковців та практиків сфери аутизму зі всього світу.  Ми поділимось ключовими інсайтами та результатами конференції. Ми подовжуємо публікувати  найбільш вагомі дослідження аутизму 2018 року за рекомендаціями Autism Speaks. Цього разу до вашої уваги – генетичні чинники виникнення аутизму.

Детальніше...

Інна Сергієнко виступить експертом проекту «Дует із зіркою»

8 червня в концертній залі Українського дому відбудеться концерт третього сезону Благодійного творчого проекту «Дует із зіркою». Благодійний творчий проект «Дует із зіркою» започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх в соціумі, методами та засобами культури.

Детальніше...

Відкрито набір на комп'ютерні курси для дітей з аутизмом

Восени нова група дітей з особливостями почне навчання комп'ютерної грамотності. Міжнародна громадська організація Фонд «Дитина з майбутнім» оголошує про старт набору нової групи IT школи для дітей з аутизмом, метою якої є навчання комп'ютерної грамотності в ході підготовки до майбутньої професії.

Детальніше...

Спортивний дитячий проект Kids Autism Games відкриває набір на осінь

Спортивний проект для дітей з особливостями у розвитку Kids Autism Games відкриває набір з осені 2019. За 2,5 роки успішної роботи в рамках Проекту тренувалися понад 150 дітей з аутизмом та іншими особливостями. Кожні вихідні три групи займаються спортом дружною спортивною сім'єю і беруть участь практично у всіх забігах міста Києва. Багато дітей виросли, деякі поміняли свої плани і підсилюють академічну підготовку, тому в групах звільняються місця для нових чемпіонів.

Детальніше...

МОН затвердило перелік спецзасобів для корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами

Сьогодні МОН опублікував Наказ «Про затвердження Типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних групах закладів дошкільної освіти».

Детальніше...

Говоримо про статеве дозрівання, об'єктивність та Одеський досвід у свіжому "Аутизм Сьогодні"

Друзі, представляємо вам свіжий номер "Аутизм сьогодні", в якому ми розповімо, як говорити про статеве дозрівання з дітьми, продовжимо представляти найбільш вагомі дослідження аутизму у 2018 - на цей раз говоримо про біологічні чинники. Дитячий невролог Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»Лариса Тупко поділиться з вами успіхами і досвідом свого центру. Традиційно вас чекають найважливіші квітневі новини сфери. 

Детальніше...

МГО «Дитина з майбутнім» представляє Україну на INSAR в Канаді

1 травня в Монреалі розпочала свою роботу провідна наукова конференція в сфері аутизму, яку організовує International Society for Autism Research, INSAR. Організація забезпечує наукове співробітництво, наставництво і освіту для покращення життя людей та сімей, що живуть з розладами аутистичного спектру (РАС). Їх місія - поліпшити життя людей, що страждають на аутизм, шляхом проведення досліджень найвищої якості.

Детальніше...

150 львівських фахівців навчались працювати з психологічними проблемами дітей з аутизмом вдома та в закладах освіти

150 фахівців та батьків Львова та Львівської області вчились працювати з психологічними проблемами дітей з аутизмом вдома, в школі та в дитячих садочках. 18 квітня у Брюховичах міжнародна громадська організація «Дитина з майбутнім» та Навчально реабілітаційний центр Святого Миколая провели практичний семінар «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладах освіти та вдома. Шляхи їх вирішення». Ключовим спікером семінару виступила Консул провідної європейської асоціації «Аутизм-Європа», засновниця МГО «Дитина з майбутнім» та мама хлопчика з аутизмом Інна Сергієнко. Пані Сергієнко вже шостий рік поспіль проводить безкоштовні практичні секції для фахівців по всій Україні.

Детальніше...

Стереотипи і дискримінація - герої надихаючого виступу Лариси Татаринової

«Те, як ми говоримо, формує наші стереотипи, а стереотипи – формують наше життя…» Дивіться надихаючий виступ Лариси Татаринової, заступника директора-начальника відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району м. Києва.

Детальніше...
ПОМОГИТЕ ДЕТЯМ С АУТИЗМОМ УЧИТЬСЯ В ШКОЛЕ!
55627 грн
собрано
100000 грн
наша цель
37
дней осталось
31.08.2019
запуск проекта

childfuture banner new

tomatis

Интернет-магазин книг по аутизму SPECTRE

Скачать опросник развития ребенка