Сигнальний дисбаланс при аутизмі, можливості штучного інтелекту діагностувати РАС та інклюзія у Фінляндії – на сторінках грудневого випуску “Аутизм сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за грудень 2023 року

На його сторінках на Вас чекають результати нових досліджень сфери. Так, пояснена теорія сигнального дисбалансу при аутизмі. Про що мова – читайте у номері!

Окрім того, дослідники сфотографували сітківки очей дітей і проаналізували їх за допомогою ШІ, щоб діагностувати аутизм зі 100% точністю. Отримані результати підтверджують доцільність використання ШІ як об’єктивного інструменту скринінгу для ранньої діагностики. 

Також у випуску Ви знайдете практичний досвід інклюзії у Фінляндії на прикладі закладу профтехосвіти й інші новини сфери. Наприклад, про результати використання окулярів доповненої реальності Google Glass для створення нового виду терапії для дітей з аутизмом, аби допомогти їм розрізняти емоції оточуючих. А ще ми розкажемо про зустріч нашого неймовірного Максима Бровченка з Оленою Зеленською, про запуск оновленого сайту дитсадка для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” та багато іншого – корисного і цікавого.

Долучайтеся до читання та все буде Україна!