Сенсорні особливості дитини з ООП: Інна Сергієнко прочитала лекцію для педагогів в одній зі столичних шкіл

Про сенсорні особливості дитини з особливими освітніми потребами 4 лютого розповіла столичним вчителям Консул «Аутизм Європа» та засновниця МГО «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко.

Лекція відбулась у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням англійської мови. Вона стала частиною просвітницької роботи у рамках діяльності Міжнародної академії аутизму – ініціативи, яку МГО «Дитина з майбутнім» започаткувала минулого року.

Під час свого виступу Консул «Аутизм Європа» розповіла загалом про особливості сенсорного виховання, як вони впливають на поведінку, про проблеми, які можуть виникати, та можливі варіанти їхнього вирішення. Крім того, Інна Сергієнко навчила педагогів складати та аналізувати сенсорний профіль дитини.

«Мені б дуже хотілось, щоб наша просвітницька діяльність знаходила відгук у педагогів. Бо хоч освіта для них на сьогоднішній день і стала кращою, часто вони не знають, як працювати з дітьми з особливими освітніми потребами. А сенсорні особливості, про які я говорила під час своєї лекції, – важлива складова взаємодії з такими школярами. Розуміння цих моментів дасть змогу краще пізнати дитину та вирішити, як працювати саме з нею», – наголосила Інна Сергієнко.

Після лекції всі її учасники отримали номерні сертифікати. Вони допоможуть педагогам накопичувати години для підвищення кваліфікації у напрямку навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Раніше про те, як за 10 років змінились підходи до виховання дітей з аутизмом, сайту 24 каналу розповіла директор дитсадка «Дитина з майбутнім» Наталія Стручек.

https://cwf.com.ua/yak-za-10-rokiv-zminilis-pidhodi-do-vihovannya-ditej-z-autizmom-direktor-ditsadka-ditina-z-majbutnim-dala-intervyu-24-kanalu/