Сенсорна інтеграція в Україні: про це і не тільки розповість нейропсихолог Тетяна Кострицька під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму

В Україні все більше набирає популярності сенсорна інтеграція, або ж сенсорно інтеграційна терапія. Адже від правильного функціонування системи органів чуття залежить і становлення тіла, і координація рухів, і емоційна рівновага. Крім того, цей факт впливає і на концентрацію уваги, мовлення, читання, письмо та мислення загалом.

Найбільш поширеним є метод сенсорної інтеграції, запропонований ерґотерапевтом Джин Айрес наприкінці 60-х років ХХ ст. Саме про нього слухачам Другої міжнародної практичної конференції розповість Тетяна Кострицька, фахівець сенсорної інтеграції, нейропсихолог.

Вона чітко окреслить критерії якісної терапії, розповість чим сенсорна інтеграція за Дж. Айрес відрізняється від сенсорної стимуляції та інших видів корекційного втручання. Також, спираючись на досвід колег із Сполучених Штатів, спікер поділиться інформацією про стандарти роботи спеціаліста такого напрямку.

Likar.info виступає інформаційним спонсором Другої міжнародної практичної конференції з аутизму «IPAC-2020», яка відбудеться 21–22 та 28–29 листопада в онлайн форматі. Темою заходу стане інклюзія та супровід сім’ї. Виступлять на конференції 18 міжнародних та українських експертів.

Дізнатись більше про конференцію та як на неї потрапити можна тут: https://conf.cwf.com.ua/