Міжнародна громадська організація Фонд «Дитина з майбутнім» організувала IT школу для дітей з аутизмом, метою якої є навчання комп’ютерної грамотності в ході підготовки до майбутньої професії. Наші курси діють вже майже два роки. За цей час діти на практиці показали, що комп’ютерна грамотність є дуже цікавою для аутистів, а також це обов’язкова програма на сьогодні для будь-якого роду занять в майбутньому.

Якщо ваша дитина захоплюється технологіями, їй буде дуже корисно дізнатися про можливості персонального комп’ютера, про офісні програмі, хмарні технології і пошук в Інтернеті. На курсах також навчають основам програмування, адміністрування та моделювання.

Web-розробка, HTML і 3D-графіка відтепер будуть не просто незрозумілими абревіатурами – діти вчаться робити буклети, презентації, освоюють програми верстки та дизайну. Більш того, діти навчаться самі розробляти комп’ютерні ігри!

У світі людей з аутизмом все більше запрошують на роботу в IT і інші компанії на роботи, пов’язані з використанням технологій. Наприклад, найбільший банк Австралії Bankwest активно закликає корпорації приймати на роботу людей з аутизмом. Це тенденція, яка вже активно набирає обертів і незабаром торкнеться і України.

І ми в силах дати світові нових геніїв Силіконової долини.

Запрошуємо дітей віком від 10 до 15 років. Діти збираються по неділях і займаються по 2,5 години в групах однолітків. Заняття розраховані на дітей з функціональним аутизмом та іншими ментальними особливостями. Курс проходить в рамках діяльності студії соціалізації «Дитина з майбутнім».

Як навчалися діти раніше і як взагалі проходять наші заняття ви можете подивитися на сторінці проекту в Фейсбук (https://www.facebook.com/Студия-социализации-детей-с-аутизмом-Дитина-з-майбутім-732562843513627/) . Більш детальну інформацію та реєстрацію ви зможете отримати у куратора проекту Олени Свердлова по телефону (050) 444 9851.