Подарунок Папі Римському від КосмоМакса, Голос Карлі та лекція про неврологічні порушення у дітей з РАС – на сторінках нового випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу“Аутизм Сьогодні” за грудень 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекає унікальний матеріал про те, як маленький “український Пікассо” Максим Бровченко подарував картину “Рідна Україна переможе” Папі Римському. Про сентиментальну реакцію голови Ватикану дізнавайтеся у матеріалі випуску.

Також на сторінках нового випуску на Вас чекає анонс виходу з друку унікальної книги “Голос Карлі”, міжнародного бестселера про аутизм з перших вуст. Книга рецензована директоркою ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” Іриною Сергієнко. 

Пропонуємо долучитися до матеріалу про неврологічні порушення у дітей з РАС від спікера Конференції для батьків «У моєї дитини аутизм. Перші кроки допомоги» Олександра Мірошникова.

Дитячий невролог та кандидат медичних наук розповідає, що таке неврологічні порушення, яке місце серед них займають розлади аутистичного спектра, як проявляється аутизм та на що батьки мають звернути увагу.

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – нове дослідження про проблеми з доказовою базою у сфері терапії аутизму, перша виставка Максима Бровченка за кордоном та багато іншого – корисного та цікавого. 

Приємного читання!