Перша виставка “космічних” картин у Києві, результати щорічних зборів “Аутизм Європа” та підтримка вчителя з нуля в інклюзії – на сторінках жовтневого випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за жовтень 2021 року. 

На його сторінках на Вас чекає огляд найкрасивішої події осені – першої виставки картин про космос 10-річного аутиста Максима Бровченка з Бердянську, якого ЗМІ вже встигли наректи маленьким “українським Пікассо”. Талановитий школяр представив свої роботи широкому загалу у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва з 27 по 31 жовтня 2021 року. 

У жовтневому випуску “Аутизм Сьогодні” представлено короткий звіт результатів зустрічі на щорічних зборах “Аутизм Європа”, на яких Україну представляла засновниця МГО “Дитина з майбутнім” Інна Сергієнко. 

Також у журналі пропонуємо ознайомитись з корисними порадами щодо підготовки вчителя з нуля до інклюзії в роботі від директорки з комунікацій МГО “Дитина з майбутнім” та засновниці батьківської організації «Благодійний фонд «Асоціація батьків дітей з аутизмом» Євгенії Панічевської. 

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – матеріал про модель нейронної мережі, яка демонструє причини іншого сприйняття виразів облич людьми з аутизмом, небажану поведінку та підхід до її коригування та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!