Наймасштабніше опитування щодо ситуації з аутизмом в Україні, правила протидії булінгу дітей з ООП та інтерв’ю Ігоря Марценковського про зміни у галузі дитячої психіатричної допомоги – на сторінках нового випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за липень 2021 року. 

На його сторінках на Вас чекають результати наймасштабнішого соціологічного дослідження в Україні від МГО “Дитина з майбутнім” щодо змін ситуації з аутизмом за останній рік. 

У випуску пропонуємо долучитися до практичного матеріалу спільного проекту МГО “Дитина з майбутнім” та фармацевтичної компанії Асіно про булінг дітей з особливими освітніми потребами у школі від психолога Тетяни Ларіної. 

Також ми підготували для Вас інтерв’ю з дитячим психіатром Ігорем Марценковським, який розповів про зміни та актуальні проблеми у сфері дитячої психіатрії останніх 10 років. 

На сторінках липневого випуску на Вас чекають й інші новини сфери – антибулінгові лекції з Білом Петерсом, актуальні повідомлення з дитячого садка “Дитина з майбутнім”, 5 речей про вакцинацію від COVID-19 від американських вчених спеціально для людей з аутизмом та багато іншого!

Приємного читання!