МГО “Дитина з майбутнім” приймає участь у Конгресі “Аутизм Європа”: про що говорять

Сьогодні, 11 травня 2024 року, розпочалися зустрічі представників спільноти “Аутизм Європа”. Захід, до якого долучилися всі міжнародні організації-учасниці АЄ, проходить в рамках Міжнародного конгресу з питань аутизму у Дубліні (Ірландія). На конгрес завітала і МГО “Дитина з майбутнім” в особі засновниці та консула “Аутизм Європа” Інни Сергієнко та директорки Фонду Ірини Сергієнко. 

Сьогодні спікери представляють основні меседжі своїх країн з питань аутизму. Зокрема,  представник Ірландії Адам Харіс наголосив на статистичних проблемах сфери. Країна не має власного перепису населення з аутизмом, а статистика спирається на шкільні звіти. Також, якщо раніше статистика показувала значення розповсюдження аутизму 1 на 100, то наразі ця цифра 1 до 65. 

Україна ж цього року представить результати всеукраїнського опитування, яке проводилося з 29 березня по 21 квітня 2024 року шляхом онлайн-анкетування і стосувалося тих громадян України, хто через війну: 

  1.   З 2022 року залишився і проживає в Україні. 
  2.   Був змушений виїхати і вже повернувся. 
  3.   Був змушений виїхати й досі залишається за кордоном. 

Результати опитування, тенденції якого виявились дуже цікавими, а подекуди, вражаючими, широкому загалу будуть представлені за декілька днів. Тож слідкуйте за нашими новинами, аби не пропустити найцікавіше!

А повну програму сьогоднішнього заходу можна подивитись за посиланням.