Набір вихованців до дитсадка “Дитина з майбутнім” на новий навчальний рік, робота ІРЦ під час війни в Україні та дослідження, яке допоможе раніше діагностувати аутизм –  – на сторінках липневого випуску “Аутизм сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за липень 2023 року

На його сторінках на Вас чекає інформація про нову психологічну платформу-каталог. Платформу запустила ГО “Смарт освіта” за підтримки МФ “Відродження”. Вже зараз освітяни, батьки та шкільні психологи можуть отримати нові знання для забезпечення психологічної стійкості. Долучайтеся і Ви!

У випуску на Вас чекає матеріал про дослідження, згідно з яким дані про мозкові хвилі, зібрані під час регулярної перевірки слуху новонароджених, можуть допомогти клініцистам виявити аутизм у ранньому дитинстві. Яким чином – читайте у номері.

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – про роботу ІРЦ під час війни в Україні, адже дітям з ООП важливо продовжувати навчання за будь-яких умов, бо припинення занять може негативно вплинути на попередній результат і повернути їх до початкового рівня; про новий набір вихованців до дитсадка для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!