LIKAR.INFO – інформаційний спонсор Другої міжнародної практичної конференції з аутизму (IPAC-2020)

Представляємо вам інформаційного спонсора Другої міжнародної практичної конференції з аутизму (IPAC-2020) – LIKAR.INFO! Це портал про здоров’я, на якому кожен користувач може знайти корисну і важливу для себе інформацію. Подаючи останню, сайт посилається лише на факти і не оприлюднює даних, яким немає підтвердження.

МГО «Дитина з майбутнім» давно тісно співпрацює з порталом LIKAR.INFO, де вже є детальна інформація про міжнародну конференцію з анонсами конкретних виступів. Серед них – і українські експерти, і закордонні.

«Я дуже вдячна LIKAR.INFO за наданий майданчик, на якому ми розповідаємо, наскільки цікавою буде Друга міжнародна практична конференція з аутизму. Цьогоріч через пандемію коронавірусу вона відбудеться онлайн, тому нам дуже важливо, щоб ця подія обов’язково знайшла свою аудиторію, оскільки попит на інформацію в галузі – дуже відчутний. Тим більше, конференція присвячена темі, яка не втрачає актуальності – інклюзія та супроводження сім’ї», – наголосила Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко.

Тому слідкуйте за оновленнями на сайті МГО «Дитина з майбутнім» та порталі LIKAR.INFO.

Раніше ми розповідали, що дорослий аутист зі США Стівен Шор під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму дасть важливі поради щодо того, як боротись із булінгом.

https://cwf.com.ua/yak-protidiyati-bulingu-doroslij-autist-zi-ssha-stiven-shor-dast-vazhlivi-poradi-pid-chas-drugo%d1%97-mizhnarodno%d1%97-praktichno%d1%97-konferenczi%d1%97-z-autizmu/