Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко візьме участь у V науково-практичній школі з питань аутизму

Консул «Аутизм Європа» та засновниця МГО «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко візьме участь у V науково-практичній школі з питань аутизму «Діти, підлітки та молодь з розладами аутистичного спектру. Нові виклики та підходи до терапії та реабілітації»

Захід відбудеться у Львові 10-12 червня – у онлайн та офлайнформатах. 

Інна Сергієнко говоритиме на тему «Соціалізація і комплексна підтримка сімей з аутистами та фахівців, які з ними працюють». 

«Виховуючи особливу дитину, сім’я теж аутизуєтьсяАдже постійно стикається з нерозумінням суспільства (навіть родичів), зі страхом, що відрізняється від інших. Коли батьки дізнаються про діагноз, то не завжди знають, як і куди їм рухатись далі. І всі обставини, які тиснуть на них, зрештою підштовхують обмежити всі соціальні контакти до мінімуму. І, таким чином, сім’я сама себе ізолює від світу. Особливо така ситуація спостерігається у регіонах. Це явище, яке нам необхідно подолати. Я наголошую: батькам особливої дитини також потрібна комплексна підтримка», – підкреслила Консул «Аутизм Європа». 

Окрім Інни Сергієнко, у конференції братимуть участь керівник секції дитячої психіатрії Асоціації психіатрів України Ігор Марценковський, директорка БФ «Асоціація батьків дітей з аутизмом» Євгенія Панічевська, керівниця Освітньо-консультативного центру Kolpingberg Україна Катерина Островська та багато міжнародних експертів.

Докладніше про конференцію та як до неї приєднатись – читайте тут: http://rimononline.in.ua/autism2021#program