Картини “українського Пікассо” вперше представлені за кордоном: у Бостоні (США) пройшла благодійна виставка “Colours of Peace” (“Кольори Миру”)

17-18 грудня 2022 року у Бостоні (США) пройшла благодійна художня виставка картин “Colours of Peace”, спрямована на збір коштів для надання необхідних медичних послуг для українських дітей з аутизмом та їхнім родинам, які постраждали під час війни. На заході було представлено багато місцевих художників різного походження та досвіду, які наразі проживають у Бостоні, а також художники з України, зокрема, 11-річний митець з тимчасово окупованого Бердянська Максим Бровченко.

“Colours of Peace” Art Exhibit In Support Of Children With Autism In Ukraine – це перша виставка поза межами України, на якій представлені роботи маленького “українського Пікассо”. Хлопчик, талантом якого опікується ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” вже декілька років поспіль, відправив 15 своїх робіт аж на інший материк, аби підтримати ЗСУ та наблизити довгоочікувану перемогу. Свою частину від продажу картин Максим Бровченко, як і зазвичай, віддає на потреби української армії.

“Мій син дуже хоче, щоб цивілізований світ знав, що відбувається в Україні. Він прагне показати, що навіть під час такої страшної війни мистецтво живе, а художники працюють навіть під обстрілами. Я пишаюся своєю дитиною і вірю в те, що наша Батьківщина скоро переможе ворога”, – зазначає мама Максима Оксана Бровченко.

Дводенний захід, ініційований Autism Unity у співпраці з Heal Ukraine Group, проходив у затишній атмосфері Wedeman Gallery університету Lasell (47 Myrtle Ave, Auburndale, MA 02466). Артпростір був наповнений не лише неперевершеними картинами митців, а й творчістю музикантів та співаків, які виступали українською. Гості виставки змогли насолодитися переспівами народних та сучасних пісень, мелодіями українських музичних інструментів та розповідями про Україну. Окрім поціновувачів мистецтва, захід відвідали чисельні представники місцевих ЗМІ та громадських організацій, які від усього серця допомагають українцям у відчайдушні часи російської агресії.

Співзасновниця “Autism Unity” та одна з організаторів виставки Олена Сурілова поділилася враженнями:

“Colours of Peace” – один з найкращих заходів, над яким я мала задоволення працювати з найкращою командою мрійників! Дякую всім художникам за те, що подарували свої безцінні роботи. Дякую українській стороні за надійне партнерство. І звичайно ж, велика подяка нашим гостям та донорам – ви дійсно змінюєте життя українських дітей з аутизмом та їхніх родин на краще”.

ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” висловлює щиру подяку організаторам благодійної виставки “Colours of Peace” Art Exhibit In Support Of Children With Autism In Ukraine та волонтерам, які долучилися до створення неймовірної атмосфери добра та любові, а, головне, за людяність і допомогу тим, хто цього потребує найбільше – нашим дітям.