1Рабин Йонаттан Маркович народився в 1967году в Ужгороді. У віці трьох років він з батьками переїхав на проживання до Ізраїлю. Після закінчення служби залишився в рядах армії ще 12 років в якості офіцера повітряних сил. Закінчив Єрусалимський Університет на факультеті «Освіта та виховання». Кандидат педагогічних наук. Має ступінь рабина. Після відвідання Україна в 2000 році, де минуло його дитинство і дитинство його батьків, де його дід рабин Острайхер, який пережив фашистський «Освєнцим», був відомим громадським діячем, виникла ідея створення школи нового типу. Сьогодні ця ідея втілюється в життя. Уже 10 років успішно працює в Києві навчально-виховний заклад «Перлина».
Великий досвід і тривалий час роботи в сфері виховання показали, що частина дітей мають певні труднощі в процесі навчання і межі звичайної школи їм не підходять.
Створення мережі навчально-реабілітаційних центрів у форматі школа-садок «Дитина з майбутнім» ставить перед собою завдання допомогти цим дітям набути необхідні навики і увійти в суспільство. Рабин Йонаттан Маркович одружений, має 7 дітей.


inna markovichІнна Маркович, дружина Раввина, довірена особа Йонаттана Марковича.
Інна закінчила Jerusalem College for Woman за спеціальностями «англійська мова та література», «єврейська філософія», «педагогіка». Має багаторічний досвід викладання в ізраїльській освітній системі для дітей, дорослих, а також людей з особливими потребами. Багато років вивчала сімейну та дитячу психологію, систему “Jose Silva”, філософію і секрети дитячих малюнків. У 2001 році заснувала навчальний заклад “Перлина” в Києві. А в 2009 році разом з Інною Сергієнко, мамою хлопчика з аутизмом, заснувала спеціалізований дитячий садок-школу для дітей з аутизмом “Дитина з майбутнім”.
«Ще в дитинстві я мріяла відкрити навчальний заклад з якісною освітою, хорошим вихованням, щоб діти хотіли йти вчитися. Я вдячна Богу, що моя мрія здійснилася! Адже кожна дитина унікальна і наше головне завдання розкрити її здібності. І не важливо, якою вона народилася, важливо працювати не покладаючи рук і тоді ми виростимо хорошу, впевнену у собі й освічену людину, яка обов’язково знайде свій шлях в житті».
Інна разом з чоловіком виховують 7 дітей віком від 9 до 22 років


2Сергієнко Інна Володимирівна, засновник Фонду:
Коли я зрозуміла, що у нас в родині росте особлива дитина, я спитала себе: «Для чого він прийшов до нас? Що необхідно зробити нам, щоб допомогти йому жити в гармонії з цим світом? »Ми з ним почали займатися і у нас з’явилися перші успіхи. Сьогодні він розмовляє, грає з дітьми і ходить у звичайний дитячий сад. І тоді я зрозуміла, що наше завдання – допомогти іншим сім’ям, які зіткнулися з проблемою аутизму. Нашим дітям можна допомогти. Потрібно вірити в дитину, допомогти йому розкритись (адже усі діти дуже талановиті). Лише завдяки щоденній кропіткій роботі, крок за кроком можна розкрити індивідуальність, повернути радість спілкування, навчити приймати самостійні рішення.
Наша Громадська Організація покликана поєднати зусилля батьків, педагогів, лікарів та всіх небайдужих людей з метою допомогти стати повноправними членами суспільства дітям, які потребують індивідуальних умов розвитку.