Досвід інклюзивного навчання за кордоном, лекція про ПТСР аутистів в результаті війни та аналітика Уповноваженого ВРУ з прав людини – на сторінках січневого випуску “Аутизм сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за січень 2024 року. 

На його сторінках на Вас чекає цікавий матеріал про інклюзивне навчання за кордоном. У новому матеріалі редакція зібрала закордонний досвід організації навчання дітей з ООП. Зокрема, батьки дітей, які вчаться в закордонних закладах освіти, та українські вчителі, які там працюють, поділилися своїми думками про інклюзивну освіту в деяких школах Німеччини, Польщі, Канади, Португалії та Люксембургу.

Також у січневому випуску журналу запрошуємо Вам ознайомитись з матеріалом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про права людей з проблемами психічного здоров’я в умовах воєнного стану. Дмитро Лубінець докладно розповідає про здобутки та проблеми у сфері. 

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – наприклад, лекція директорки МГО “Дитина з майбутнім” Ірини Сергієнко про травму аутистів в результаті війни, та багато іншого – корисного та цікавого! 

Приємного читання!