Донабір на комп’ютерні курси до Студії соціалізації МГО “Дитина з майбутнім” розпочато

Шановні батьки!

Міжнародна громадська організація Фонд «Дитина з майбутнім» оголошує про старт донабору на комп’ютерні курси для дітей з аутизмом, метою якої є навчання комп’ютерної грамотності в ході підготовки до майбутньої професії.

Курси діють вже майже два роки. За цей час діти на практиці показали, що комп’ютерна грамотність є дуже цікавою для аутистів, і являється обов’язковою програмою на сьогодні для будь-якого роду занять в майбутньому.

Якщо ваша дитина захоплюється технологіями, то їй буде дуже цікаво дізнатися про можливості персонального комп’ютера та навчитися створювати комп’ютерні ігри за допомогою програми Скрейтч, яку дуже люблять діти!

Запрошуємо дітей віком від 8 до 13 років. Діти будуть збиратися на вихідних та навчатися Скрейтчу по 2,5 години в невеликих групах однолітків. Заняття розраховані на високофункціональних дітей з аутизмом та іншими ментальними особливостями. Курс проходить в рамках діяльності студії соціалізації «Дитина з майбутнім».

Місце проведення занять – район Цирка, Київ.

Початок занять з 1 вересня.

Як навчалися дітки раніше і як взагалі проходять наші заняття ви можете подивитися на сторінці проекту в Фейсбук

Більш детальну інформацію та реєстрацію ви зможете отримати у керівника студії соціалізації дітей з аутизмом “Дитина з майбутнім” Олени Свердлової по телефону (050) 444 9851.

Чекаємо Вас!