Дитсадку «Дитина з майбутнім» виповнюється 10 років! Вітаємо з ювілеєм!

Наймасштабнішому проекту МГО «Дитина з майбутнім» – однойменному дитсадку – виповнюється 10 років!

Саме стільки часу у стінах цього ексклюзивного дошкільного закладу займаються корекцією поведінки дітей не лише з аутизмом, але й гіперактивністю чи затримкою мовного розвитку.

За 10 років дитсадок зібрав у своїх стінах десятки спеціалістів, які працюють із вихованцями за індивідуальними програмами. Таким чином, заклад випустив уже 350 дітей, частина з яких після цього пішла навчатись у звичайні школи.

«За весь цей час дитсадок «Дитина з майбутнім» не раз доводив свою ефективність. Він допоміг та продовжує допомагати багатьом сім’ям, які виховують особливих дітей. Тому я ніколи не шкодувала, що вирішила піти на цей складний крок і створити такий заклад», – розповідає засновниця МГО «Дитина з майбутнім», Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко.

«Я дякую всьому колективу, а особливо директору закладу – Наталії Стручек – за сумлінну працю, прагнення до досконалості та постійне бажання розвиватись. Саме завдяки всім цим людям дитсадок став таким, яким він є зараз», – підкреслила Інна Сергієнко.

Вітає дитсадок із 10-річчям і його очільниця – Наталія Стручек.

«Я дуже пишаюсь досягненнями «Дитини з майбутнім» за цей час. Ми довели, що ранній корекції в Україні – бути! Ми займаємось із дошкільнятами, які мають різні ступені розладів, але труднощі нас ніколи не лякали. Я вітаю всіх педагогів, всіх батьків і всіх наших вихованців із таким ювілеєм. Адже цей дитсадок – це спільне наше досягнення. Без кожного, хто зробив свій внесок у розвиток закладу, результат би не був настільки хорошим», – наголошує директор дитсадка.

Весь колектив МГО «Дитина з майбутнім» приєднується до привітань! Бажаємо педагогам та батькам здоров’я, побільше досягнень, терплячості, наполегливості та побільше щирих усмішок наших дітей!