Дистанційне навчання дітей з особливими освітніми потребами: дивіться сюжет з Інною та Мішею Сергієнками на «Апостроф TV»

Дистанційне навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах карантину. Таку важливу тему підняли журналісти телеканалу «Апостроф TV».

У сюжеті розповіли про двох абсолютно різних дітей, які намагаються опанувати предмети в режимі онлайн. Один із них – Міша Сергієнко. Розкрити його історію допомогла його мама – Консул «Аутизм Європа», засновниця МГО «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко.

Вона розповіла, що Міші важче навчатись онлайн, ніж у стінах школи. Адже у таких умовах не завжди можна зрозуміти матеріал. Тому довелось ходити на додаткові заняття.

Інна Сергієнко наголосила: дистанційне навчання для аутистів складне ще й тому, що це зміна звичної для них обстановки. Крім того, вони не знають, скільки часу це триватиме та що буде далі. А розуміти план дій для особливих дітей дуже важливо.

Дивіться сюжет на нашому Ютуб каналі

Раніше МГО «Дитина з майбутнім» звернулася з офіційним листом до МОН України з ініціативою підтримати дітей з особливими ментальними потребами та максимально забезпечити їх право на освіту – з огляду на карантинні умови.

https://cwf.com.ua/dityam-z-osoblivimi-potrebami-potribna-shkola-zvernennya-do-mon/