Чому аутисти намагаються контролювати ситуацію: дивіться запис on-line семінару

Доступний запис on-line семінару «Чому аутисти намагаються контролювати ситуацію» зі Стівеном Шором, Білом Петерсом і Мішею Сергієнком.
Якщо ви не встигли на трансляцію чи хочете переглянути її ще раз, то можете зробити це на нашому сайті або Youtube-каналі.
Під час ефіру спікери пояснювали, що аутисти намагаються все контролювати, коли вони не розуміють принцип роботи світу. Тому, якщо пояснити їм основоположні моменти, потреба тримати все під контролем зменшується.
Крім того, впоратися з такою рисою характеру особливих дітей допоможе довіра до дорослих і вміння комунікувати. Якщо дитина буде знати, що розповівши комусь про проблему, її можна буде швидше вирішити, вона це зробить. У такому випадку їй буде простіше віддати ситуацію під контроль іншої людини.
Ці та ще багато інших порад ви зможете почути під час перегляду запису.
Нагадаємо, раніше на Youtube з’явився семінар «Про аутизм для родичів. Як допомогти і підтримати батьків дитини з аутизмом».
https://cwf.com.ua/ru/2617-na-youtube-dostupen-seminar-pro-autizm-dlya-rodstvennikov-kak-pomoch-i-podderzhat-roditelej-rebenka-s-autizmom/