– Миття рук, щоб запобігти коронавірус. В цілому, це кращий спосіб захистити себе або членів своєї сім’ї дуже схожий на кращі практики для всіх людей щодо запобігання інших вірусних захворювань, таких як сезонний грип.

– Здорові звички можуть допомогти захистити вас і вашу сім’ю. Це включає в себе гарне миття рук, обмеження контакту з хворими людьми і підтримка відповідного відстані від інших.

Щоб запобігти коронавірус,:

– Дотримуйтесь правил гігієни при митті рук. Часто мийте руки гарячою водою з милом не менше 20 секунд. Використовуйте дезінфікуючий засіб для рук на спиртовій основі, якщо ви не можете користуватися милом і гарячою водою.

– Уникайте контактів з іншими хворими. Віруси, такі як COVID-19, поширюються при тісному контакті. Не торкайтеся до своїх очей, носа або рота і нагадуйте членам сім’ї – особливо дітям – про важливість цієї важливої запобіжні заходи.

– Якщо ви погано себе почуваєте, залишайтеся вдома. Якщо вам потрібно вийти, надіньте маску на ніс і рот, щоб запобігти поширенню хвороби.

– Використовуйте серветку, щоб прикрити будь-який кашель або чхання, і негайно

позбудьтеся від неї. Якщо серветки немає, використовуйте лікоть.

– Дезинфікуйте загальні поверхні, де може вижити вірус, такі як дверні ручки, поручні і вимикачі.

  • Якщо ви доглядаєте за дитиною або членом сім’ї, які страждають аутизмом, важливо поговорити з ними про коронавіруси, щоб переконатися, що у нього є необхідна інформація, але без зайвого залякування.
  • Експертне керівництво для розмов про жахливі події також може бути застосовано:

Поговоріть зі своїми дітьми, перш ніж вони почують про це в іншому місці, щоб ви могли зрозуміти, що вони знають, і надати факти, відповідні їхньому віку і розуміння.

Спілкуйтеся так, як вважає за краще ваша дитина, наприклад, малюнками або розповідями. Ця історія може бути корисною.

Дозвольте вашій дитині обробляти інформацію. Це може означати, що вони «розігрують» або говорять на страшні теми, але ви можете бути поруч, щоб заспокоїти їх і відповісти на питання.

Спілкуйтеся з вашою системою підтримки, включаючи шкільні контакти, опікунів і групи підтримки.

Будьте в пошуках переміни серед рутини або при ознаках лиха. Вашій дитині можуть знадобитися додаткові опори, якщо він перебуває у стресовому стані або занепокоєння.

Будьте джерелом впевненості і позитиву, щоб допомогти вашій дитині відчувати себе в безпеці в страшних ситуаціях.

Якщо хтось у вашому будинку захворює, якщо з’являються симптоми, що нагадують грип:

  • Хворий член сім’ї повинен залишатися вдома, окрім як для отримання медичної допомоги. Зателефонуйте заздалегідь в кабінет лікаря, щоб попередити його. Хворий повинен носити одноразову маску, щоб знизити ризик зараження інших.
  • Ви і хворий повинні носити нові одноразові маски, коли перебуваєте в одній кімнаті. Організуйте потік свіжого повітря, якщо дозволяє погода. Одягайте рукавички при контакті з будь-якими предметами, які могли бути забруднені при контакті зі слиною, слизом або іншими біологічними рідинами.
  • Утилізуйте рукавички і маски після кожного використання. Не торкайтеся до своїх очей, носа і рота.
  • Ретельно періть одяг, надягайте захисні рукавички і періть предмети при максимально допустимій температурі, зазначеній на етикетці. Мийте руки після контакту з пацієнтом.
  • Тримайте хворого подалі від інших людей, в окремій кімнаті і далеко від решти родини. При наявності рекомендується окрема ванна кімната для хворого, окремі предмети для їжі і догляду за собою, такі як чашки, посуд, рушники та постільну білизну. Всі предмети повинні бути ретельно вимиті з милом і водою після використання.
  • Переконайтеся, що пацієнт чхає і кашляє в серветку. Непридатні до використання серветки і негайно мийте руки, або використовуйте дезінфікуючий засіб для рук, якщо миття рук недоступно.

Джерело:https://www.autismspeaks.org/science-news/what-should-autism-community-know-about-coronavirus-outbreak