Академія безперервної освіти професора Інесси Якубової зібрала для дитсадка для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” кошти

5 грудня 2023 року Академія безперервної освіти професора Інесси Якубової зібрала 25 000 гривень для дитячого садка для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” в рамках онлайн семінару для представників медичної галузі “Роздуми про волонтерство в стоматології. Від мотивації до реалізації”, присвяченого Всесвітньому дню волонтерів. 

Зібрані кошти підуть на придбання електронагрівача та сушильної машини, що значно покращить умови перебування дітей у закладі, адже дитсадок приділяє першочергову увагу комфортним побутовим умовам малечі та безпековим заходам. 

“Від щирого серця хочу подякувати всім, хто долучився та зацікавився інформацією про аутизм. Я щаслива тим, що це питання хвилює не лише тих, хто працює у сфері аутизму, але й колег інших профілів, адже такі дітки можуть зустрічатися у кабінетах будь-яких фахівців. Тож давайте продовжувати розповсюджувати інформацію про розлад, щоб створювати комфортні умови життя та підтримки наших дітей”, – відзначила директорка дитсадка “Дитина з майбутнім” Наталя Стручек.