Michael 7yearsСьогодні Центральний офіс Організації Об’єднаних Націй (Нью Йорк, США) отримав відкрите звернення українських дітей з аутизмом, в якому діти з усіх куточків України на трьох мовах – українській, російській і англійській – просять миру на своїй землі. Незвичайне звернення направлено дружині Генерального секретаря ООН пані Ю (Пак) Сун ДЕК, яка допомагає аутистам по всьому світу. Діти намалювали малюнки про мир, а ті, хто може писати, підписалися «Я за мир!». З ініціативою «Аутисти України за мир» виступив Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Текст звернення:

Шановна пані Ю (Пак) Сун Дэк!

Ми знаємо, що В и допомагаєте дітям з аутизмом у всьому світі, а ваш чоловік – керівник ООН. Дорослим в Україні важко зрозуміти те, що відчуваємо ми, але вони дуже стараються, чесно.

Наші батьки зараз менше посміхаються, бо кажуть, що скоро буде війна. Ми дуже-дуже не хочемо війни – ми хочемо миру і щоб батьки посміхалися, а всі дорослі щоб нас помічали. Передайте, будь ласка, вашому чоловіку, що ми нічого не просимо для себе і своїх батьків, а тільки миру для нашої країни.

Ми знаємо, що ваш чоловік дуже зайнятий, але коли Ви завтра будете проводжати його на роботу, то дайте йому нашого листа, і скажіть, що ми запрошуємо Вашу сім’ю до нас в гості.

Діти з аутизмом України

Звернення підписали 54 дитини з аутизмом, які в т.ч. навчаються в БФ « Аутизм 2006 » (Крим), БФ «Погляд» (Рівне), БО «Школа – Сходинки» (Київ), дитячому садку компенсуючого типу № 3 «Теремок» (Кам’янець – Подільський), дитячому садку для дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім» (Київ).
«Сьогодні, коли Україна стоїть на порозі війни, ніхто не має права залишатися осторонь … Ми звернулися до організацій з усієї України з проханням підтримати нашу ініціативу і зібрати «підписи» дітей на підтримку звернення «Ми проти війни». Наші діти та їхні рідні щодня борються за своє майбутнє. І ми не хочемо, щоб політичні амбіції переважали над найголовнішим, що є у кожного – над життям», – зазначає Консул «Аутизм – Європа», засновник фонду «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко. – Ми висловлюємо величезну подяку всім, хто долучився і направив «Ноту Миру» зі свого міста до серця світової спільноти – Організацію Об’єднаних Націй».
Нижче представлені деякі «підписи» діток з аутизмом.

 

Лист