teacch logo

Шановні друзі! Запрошуємо всіх бажаючих на дводенний тренінг з методики TEACCH, який відбудеться 5-6 квітня у м.Києві.

Для Вас тренінг буде читати доктор психологічних наук, доцент кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, директор консультативного центру для осіб з аутизмом “Справи Кольпінга” Катерина Островська. Пані Катерина пройшла трьохрічний курс польскої фундації SYNAPSIS з методики TEACCH і являється одним з найкращих тренерів в Україні. Тренінг включає теоретичну та практичну частини.

Програма тренінгу (DOC)

TEACCH — це спеціально розроблена методика підтримки дітей з аутизмом ще у 70-х роках. Сьогодні дана методика успішно використовується в якості державної програми навчання аутистів у Європі, США та Азії. В Україні дана методика, нажаль, майже не представлена.

Головними засадами TEACCH виступають:

  • Дослідження, орієнтоване на психологічний розвиток, що охоплює здібності  та недоліки дитини в різних функціональних сферах розвитку.
  • Це дослідження створює основу для розробки стратегій розвитку дитини, за допомогою яких можна досягти як короткострокових, такі довгострокових цілейу вихованніта лікуванні дітей.
  • Індивідуальні програми розвиткуз тренувальними завданнями, спеціально пристосовані до кожної дитини, і є в підсумку основною лінією роботи з ним.

Для вправ за методикою TEACCH  потрібні лише звичайні матеріали, які доступні вдома чи школі.  

Вартість навчання 800 грн. Оплата на місті.

Всі слухачі за результатами прослуховування курсу отримають Сертифікат.

Тренінг відбудеться 5 та 6 квітня з 10 до 18.00.

Місце проведення: 04071, г. Киев, ул. Верхний Вал, 18, 2-й этаж (м. Контрактовая Площадь).

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА на адресу info@cwf.com.ua (вкажіть будь ласка Ваше ім’я та контакти)

Для успішної реєстрації заповніть, будь ласка, анкету (завантажити) і надішліть на адресу info@cwf.com.ua. Анкету зберігайте: Анкета_Ваша Прізвище (наприклад Анкета_Іванова)

З любих питань просимо звертатися до координатора семінару Галини Лозової  за тел. 067 290 8363

 

Диплом SYNAPSIS (PDF)

Сертифікат SYNAPSIS (PDF)