Історія дитсадка-ювіляра «Дитина з майбутнім» та розповідь мами, яка стала на захист прав дітей з інвалідністю – на сторінках січневого «Аутизм сьогодні»

Дорогі читачі!

Представляємо Вам січневий номер електронного журналу “Аутизм Сьогодні” – січень, 2021 – перший випуск у цьому році!

На його сторінках на Вас чекають результати опитування учасників Другої міжнародної практичної конференції з аутизму про те, наскільки в Україні влаштована інфраструктура для людей з особливостями розвитку. Відповіді Вас здивують!

Натомість про те, як за 10 років змінився дитсадок «Дитина з майбутнім», який на той час був абсолютно новим для України закладом, розповість його директорка Наталія Стручек.

Крім того, у журналі на Вас чекає ще одна історія проекту «Як все починалось». Засновниця ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» Раїса Кравченко розповіла, як почала лобіювати права людей з інвалідністю.

Про це, а також про нові курси з англійської мови, матеріали з інклюзії для вчителів та про те, контакт із якими тваринами точно допомагає особливим дітям – читайте на сторінках «Аутизм сьогодні».

Приємного читання!