24 вересня в Верховній Раді України зареєстрували проект Постанови про проведення парламентських слухань по аутизму (реєстр. № 3314 від 24.09.2013 р.) Це ще раз підтверджує, що держава звернула увагу на активну позицію батьків дітей з аутизмом, які вимагають від органів державної влади прав звичайної дитини для своїх дітей.

Нагадаємо, що 18 вересня Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти одностайно проголосував за проведення парламентських слухань по аутизму в 2014 році. Офіційно з такою ініціативою виступив Представник Президента України в Верховній Раді України Юрій Мирошниченко та Голова Комітету ВР України з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Передбачається, що Парламентські слухання на тему “Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з розладами аутистичного спектру: проблеми та шляхи їх вирішення” будуть присвячені Всесвітньому дню розповсюдження інформації про проблему аутизму (2 квітня) і відбудуться саме в квітні.

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з розладами аутичного спектра: проблеми та шляхи їх вирішення” ( 2 квітня 2014 року)