4 червня відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні технології в дитячій неврології, психіатрії, а також в сфері ортопедії та протезування». Семінар проходів в форматі телемостів і надав можливість поспілкуватись спеціалістам із Києва, Донецька, Луганська, Сум, Полтави та Харкова. В програмі лекцій – виступи ведучих неврологів і психіатрів України Мартинюка В.Ю., Кирилової Л.Г., Марцинківського І.А., Пінчук І.Я.

Метою заходу було впровадження концепції соціальної педіатрії в Україні. Семінар пройшов в рамках Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року за напрямком «Централізована закупівля медикаментів для дітей з розладами спектру аутизму (РСА)».

На семінар були запрошені фахівці всіх рівнів – від районних поліклінік до провідних фахівців. Надалі будуть проводитись практичні семінари по областях з метою залучення уваги до проблеми аутизму, необхідності ранньої діагностики і роботі з діагностичним інструментарієм.

Фонд «Дитина з майбутнім» на семінарі представляла його директор Лариса Рибченко. У головному залі організатори виділили місце для стенду з роботами дітей-аутистів. Добірка робіт вихованців садочка під назвою «Аутисти здатні до навчання» зміг побачити кожен присутній на заході.