Вперше завдяки активній участі Фонду «Дитина з майбутнім» в ініціативах «Аутизм Європа» ми маємо можливість взяти участь у дослідженні щодо питань розвитку інклюзії для Європейської Комісії з питань аутизму. В рамках Стратегії 2018-2021 «Аутизм Європа»  ми будемо сприяти доступу до якісної інклюзивної освіти, в т.ч. в університетах та на рівні професійного розвитку. Дане загальноєвропейське дослідження  ставить на меті оцінку бар’єрів на шляху до освіти людей з аутизмом. Аналіз результатів дозволить Україні отримати повне уявлення про стан системи на сформулювати рекомендації для політиків та ключових зацікавлених осіб.  

З метою прозорості в цьому опитуванні Україна, як і всі інші держави-члени ЄС, не має права на обробку голосів. Ми ознайомимося із отриманими результатами дослідження напочатку 2019-го року так само, як і всі інші країни ЄС. Фонду «Дитина з майбутнім», який проводить це опитування в Україні, важливо, щоб голос кожного був почутий у Брюсселі і Страсбурзі, Києві. Участь у дослідженні – це можливість транслювати свій голос на самий високий рівень задля майбутнього наших дітей.

Будь ласка, допоможіть дізнатися більше про ситуацію у вашому регіоні, та які саме зміни ви хотіли би бачити найближчим часом, заповнивши опитувальник до 15 січня 2019 року за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/WMD8WGX…

Дякуємо, що залишаєтесь не байдужими і робите свій внесок у розвиток системи підтримки людей з аутизмом в Україні.