У четвер, 31 березня, директор з розвитку Фонду «Дитина з майбутнім» Ірина Сергієнко провела урок толерантності, розповівши про аутизм і людей з аутизмом в київській спеціалізованій школі № 43 «Грааль». Слухачами були учні 10-го класу.

Лекція відбулася в рамках акції «Допоможи справою!», Яку ініціювала компанія Desk спільно з Фондом. Візуальні матеріали, історії з життя, спеціальні експерименти настільки захопили дітей, що вони навіть проміняли свою перерву на продовження.

«Діти були дуже активними, відповідали на питання, брали участь в експериментах, навіть уважно слухали теоретичну частину. Була повна тиша в залі. І при цьому вони дивилися і слухали мене. Це було приємно », – розповіла Ірина після закінчення заняття.

«Інформація дуже цікава, тому що дійсно ми дуже мало знаємо про таких людей. Було корисно почути, що якщо їм вчасно надається допомога, то вони можуть відчувати себе в суспільстві комфортно. Все, що потрібно від нас – не бути байдужими, протягнути руку і допомогти, чим можемо. Треба тільки проявляти увагу і мати бажання допомогти », – зазначила Олена Василівна, вчитель української мови та літератури, класний керівник 10-Б класу.

«Щось ми чули раніше про аутизм, але багато було новим. Дуже б хотілося послухати продовження лекції і познайомиться з такими людьми », – поділилася враженнями учениця Катя.