Наталія Базима та Людмила Стреж запрошуютьпсихологів, педагогів, батьків, студентів та усіх бажаючих на навчання за авторською програмою «Використання арт-терапевтичних методик у роботі з дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку».

Триденне навчання відбувається у м.Київ29 травня, 13червня та 14 червняз 10.00 до 15.00. Тривалість програми – 16 годин. Місце проведенняможна дізнатися після 20 травня.

У програму входить:

 • презентація авторських арт-терапевтичних технік;
 • робота з метафоричними асоціативними картками;
 • мандалотерапія (діагностичні, терапевтичні мандали);
 • лялькотерапія (виготовлення ляльок для занять з дітьми);
 • казкотерапія (робота з різними видами казок);
 • ізотерапія з використанням різних способів малювання та матеріалів;
 • ігротерапія;
 • пісочна терапія, пісочна анімація;
 • елементи танцювально-рухової терапії, тілесно-орієнтованої терапії.

Окрім цього, для учасників готують: теоретичні та практичні матеріали для розсилки, різнокольорову вовну, фольгу, глину, тісто, кольорову манку тощо. Кожен буде мати змогу познайомитися з матеріалами, виготовленими власноруч: хендгам (стрибаючим пластиліном), різнокольоровим піском, колорованими крупами, кольоровим тістом, пальчиковими фарбами та іншими нетрадиційними матеріалами. Планується робота за індивідуальними запитами учасників.

По завершенні програми кожен учасник отримає сертифікат Східноукраїнської асоціації арт-терапії (з підписом президента Олени Тараріної).

Автори і тренери курсу:

Наталія Базима – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри логопедії Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова; практикуючий логопед, спеціальний психолог, М.А. NLP, системно-сімейний арт-терапевт, сертифікований тренер з арт-терапії, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії,автор публікацій у фахових виданнях України та близького зарубіжжя.

ЛюдмилаСтреж – практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «практичний психолог-методист», системно-сімейний арт-терапевт,сертифікований тренер з арт-терапії, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії, автор корекційно-розвиваючих програм для дітей «Хвилинки арт-терапії», «Подорож в Чарівну країну «Я та Ми», автор та ведуча проекту «Хвилинки арт-терапії для особливих дітей та їх батьків», автор публікацій в Всеукраїнських фахових виданнях.Персональний сайт:http://strezhpsyche.at.ua.

Вартість навчання складає 1500 грн (однезаняття–500 грн.), куди входить: сертифікат, арт-матеріали,теоретичні та практичні матеріали в електронному варіанті, чай, кава, солодощі та ін.

Додаткова інформація:

 1. за телефонами: 0990695287, 0633833834, 0974694186 (Людмила Стреж), 0669097907, 0632391109 (Наталія Базима);
 2. за електронною адресою: (Людмила Стреж), nata2310@ukr.net (Наталія Базима).