Вперше в Україні запускають практичний онлайн курс Університету Аделфі за підтримки МГО «Дитина з майбутнім» в рамках Міжнародної академії аутизму

В Україні запускають масштабний практичний онлайн курс із аутизму! Це програма Університету Аделфі за підтримки МГО «Дитина з майбутнім» в рамках Міжнародної академії аутизму. Курс розрахований на всіх охочих, незалежно від базової освіти.

На вас чекають лекції, групові обговорення, відповіді на питання онлайн, практична робота з конкретною дитиною на вибір учасника або на прикладі кейсу викладача, оцінка та аналіз результатів, створення плану втручання, постановка цілей, визначення стратегії втручання, та багато інших навчальних нюансів.

«Кращі знання не завжди доступні через мовний бар’єр. Я в минулому році вивчала курс зі Стівеном Шором і навіть з моїм хорошим знанням англійської було дуже складно. Тому ми запропонували Університету Адельфі (Нью Йорк) створити Міжнародну Академію Аутизму. І вони були в захваті від нашої ідеї. Зробити курс доступним для країн колишнього СНД. Залучити фахівців з різних країн. Ми стартуємо з серії курсів підвищення кваліфікації російською мовою з міжнародним сертифікатом. Це тільки початок. У нас великі плани і ми сподіваємося, що надалі можна буде навіть отримати американський диплом», – розповідає Інна Сергієнко, засновниця МГО «Дитина з майбутнім».

Заняття проходитимуть у режимі живого онлайн навчання на платформі Zoom.

Наші лектори:

  1. Стівен Шор. Професор із освіти людей із особливостями розвитку Адельфійского Університету, США. Аутист. Член правління Autism Speaks і багатьох інших організацій, що спеціалізуються на питаннях аутизму. Президент Мережі Аспергер / Аутизм. Автор серії книг із аутизму.
  2. Інна Ольшанська. Доктор ерготерапії (Baltimore County Public (OT) Schools, Early Intervention office), терапевт сенсорної інтеграції, член Американської Асоціації ерготерапевтів (AOTA) і Всесвітньої Федерації ерготерапевтів (WFOT), експерт і автор книги «Цілісний підхід до лікування дітей з особливими потребами».
  3. Інна Сергієнко. Консул «Аутизм Європа» в Україні, консультант із питань розуміння аутичної поведінки і комунікації. Лауреат Міжнародної премії International Natural Autistic People Award. Мама хлопчика з аутизмом.
  4. Ірина Сергієнко. Експерт і один із координаторів European Autistic Network. Консультант із впровадження практичної інклюзії в країнах ЄС та Україні.

Програма курсу включає 4 модулі:

– діагностика та лікування розладів аутичного спектру;

– ерготерапія;

– учні з глибоким та середнім ступенем аутизму;

– учні з синдромом Аспергера, високофункціональним аутизмом і супутніми розладами.

Усі, хто зацікавився, можуть придбати курс повністю, або кожен модуль окремо. Сертифікати про навчання отримують всі студенти, які реалізують практичну частину Курсу.

Старт першого модуля – 20 вересня. Триватиме курс до 9 грудня. Усього це – 140 навчальних годин. Початок занять – о 17:00 за київським часом, по буднях.

Поспішайте, місць лише 20!

Детальну програму дивіться тут https://adelphi.cwf.com.ua/?fbclid=IwAR2qA8WF1UhY6hptLunu6ZDDC8CFf_0yOBDVneC_huDMhx-4-lhKA6q8rEw