Вийшла стрічка «Особливі»: гроші з її прокату передадуть на підтримку Кids Autism Games

«Купуй квиток — даруй надію» — з таким гаслом у прокат вийшла стрічка «Особливі», адже завдяки компанії «СВОЄ КІНО» та Українській біржі благодійності кошти з її прокату передадуть на підтримку проєкту Кids Autism Games для дітей з аутизмом.

В основі фільму — реальні події, однак він, наголошують творці, не зовсім про аутизм. Кіно розповідає про двох друзів, які впродовж двадцяти років дарували надію та створювали можливості для особливих людей. Стрічку описують так: «Справжні супергерої живуть серед нас. Вони не літають над землею та не стріляють блискавками. Вони тихо роблять свою справу щодня, створюють справжнє диво».

На презентації фільму виступила Консул «Аутизм-Європа», засновниця МГО «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко. Вона подякувала всім, хто докладає стільки зусиль, щоб життя особливих дітей змінилося на краще, навіть коли вони подорослішають.

«На жаль, наша держава, — каже Інна Сергієнко — ще не дійшла до дорослих аутистів, тому послуг для них зараз дуже мало. Можливо, саме такі фільми привернуть увагу можновладців, і вони зрозуміють, що особливим людям потрібно допомагати. Хочу подякувати організаторам не тільки за те, що привезли сюди цей фільм, але й за те, що вони збирають гроші для наших дітей».

На важливості такої благодійної ініціативи наголошує і Наталія Мартіашвілі, співорганізатор проєкту Kids Autism Games. Вона також нагадала, яку важливу місію виконує Kids Autism Games: «Цей проєкт не тільки відкриває для нас особливих дітей та створює умови для їх соціалізації, але й дарує нам чудових людей, які долучаються та створюють умови для нашого розвитку та існування», — підкреслила Наталія Мартіашвілі.