Відкриття Україною Міжнародного конгресу “Аутизм Європа”, благодійна конференція “У моєї дитини аутизм. Перші кроки допомоги” та поема про жахіття війни підлітка з аутизмом – на сторінках жовтневого випуску “Аутизм сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за жовтень 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекає звіт 13-го Міжнародного конгресу з аутизму, який пройшов під гаслом “Щаслива подорож життям” та розпочав роботу з українського привітання. Захід відбувся 7-9 жовтня 2022 року в Кракові (Польща). Про що говорили? Дізнавайтеся у номері!

У випуску на Вас чекають результати нового дослідження щодо ризиків виникнення психічних захворювань у тих, кому аутизм діагностували у дорослому віці. Повідомляється, що люди, діагностовані у дорослому віці, майже в три рази частіше страждають на психіатричні захворювання ніж ті, яким був поставлений діагноз ще у дитинстві. Чому? Читайте у номері!

 Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – звіт про благодійну конференцію “У моєї дитини аутизм. Перші кроки допомоги”, відчайдушна поема про війну “Ми танцюємо на межі” Міші Сергієнко, підлітка з аутизмом, яка здобула перемогу у конкурсі у Великобританії та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!