Відкриття Третьої виставки картин Максима Бровченка у Запоріжжі, що таке стими та історія дівчини, яка поборола стереотипи про аутизм – на сторінках “Аутизм сьогодні” за липень 2022 року

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за липень 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекає новина про відкриття Третьої виставки космічних картин Максима Бровченка у Запоріжжі, яка стартувала у День державності України 28 липня в художній галереї Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач». Роботи Максима про далекий космос сповнені миру, любові та добра — саме того, чого сьогодні найбільше потребують українські діти і за що бореться весь український народ.

У випуску на Вас чекає посилання на унікальну збірку «Ресурси для аутистів та їхніх сімей, які постраждали від війни та вимушеного переселення». Робота над виданням здійснювалася Університетом Північної Кароліни (США) за ініціативи Данни Саммерс та Дарії Орлової, завдяки яким багато українських батьків дітей з аутизмом змогли справитися з важкими ситуаціями, пов’язаними з війною.

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – про стими та причини їх появи, допомогу аутистові зрозуміти свої сексуальні почуття, історія героїні новорічного календаря 2022 року від ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” в рамках проєкту “Звичайне щастя – незвичайні історії” та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!