5 травня 2023 року відбудеться відкриття виставки картин 11-річного митця з аутизмом Максима Бровченка у Новомосковську

5 травня 2023 року відбудеться відкриття виставки картин 11-річного митця з аутизмом Максима Бровченка у Новомосковську Дніпропетровської області. На заході будуть представлені понад 20 робіт хлопчика, присвячені далекому космосу та любові до стражденної України у часи віроломної війни. Це вже шоста експозиція маленького “українського Пікассо” з тимчасово окупованого Бердянська. Вхід вільний.

Виставка картин Максима Бровченка триватиме з 5 по 19 травня 2023 року і проходитиме у Палаці культури “Металург”, Паркетна зала, 2-й поверх за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Паланочна 6-а. Двері для всіх поціновувачів таланту неймовірного аутиста та мистецтва, зокрема, відкриті з 10:00 до 18:00 щоденно. 

Знайомство з 11-річним автором відбудеться 5 травня о 12:00 у форматі живого спілкування. Максим представить свої роботи та розкаже не лише про мистецтво, а й поділиться з відвідувачами філософією життя, в якій не має бути місця жахіттям війни. Гості матимуть змогу поставити питання, взяти участь у спільній фотосесії та хоча б на мить заглушити біль війни долучившись до світу творчості дитини. 

На захід запрошено поціновувачів мистецтва, представників громадських організацій та ЗМІ. Долучайтеся і Ви!

Більше про Максима Бровченка читайте на сторінці проєкту “Космічні картини Максима Бровченка” за посиланням

ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, яка вже не перший рік підтримує талант Максима та опікується організацією виставок школяра, висловлює щиру подяку команді Палацу культури “Металург” і окремо Ірині Яловій, начальниці управління культури, спорту та туризму м. Новомосковськ Дніпропетровської обл., за  ініціативу провести виставку у цей буремний період для нашої Батьківщини. 

Слава Україні!