В садку для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” свято: як пройшов випускний-2023

21 липня 2023 року дитсадок для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” відзначає особливе свято – випускний! Цей день – не просто відмітка закінчення ще одного навчального року, а новий етап буття вихованців, їх батьків і, звичайно, педколективу. Адже кожна родина відкриває нову сторінку життя – для когось це звичайний дитсадок, для інших – школа. А це вже зовсім інша історія!

Сьогодні заклад влаштуав феєричне свято – з піснями та музикою, з кульками та танцями, дитячою творчістю і, звичайно, найсмачнішим тортиком у світі!

Возможно, это изображение клубника, торт и текст

“Ми вдячні батькам за довіру, співпрацю, розуміння, за те, що розвивалися разом з нами та своїми дітьми, вчилися спілкуватись, розуміти і допомагати дітям. Щиро вдячні їм за високу оцінку нашої праці, адже це найдорожча  винагорода для нас. Я вдячна кожному фахівцю нашого садочка за їхню працю, знання, вміння, любов, терпіння, професіоналізм і відданість праці. А нашим дітям і всім українцям бажаємо цікавого та, найголовніше, мирного життя”, – наголосила директорка дитсадка Наталя Стручек. 

Возможно, это изображение текст

Садок “Дитина з майбутнім” радо запрошує батьків, які виховують дітей з РАС, затримкою мовленнєвого і психомовного розвитку віком від 1-го до 6 років на консультації щодо вступу на новий навчальний рік 2023-24. Послугу надає директорка Наталя Стручек, яка з радістю поділиться унікальним досвідом, знаннями та запропонує найкраще рішення для Вашої дитини та сім’ї.

Наразі садок забезпечений всіми заходами безпеки – заклад має власне укриття, яке повністю обладнане всім необхідним для проведення роботи з дітьми у воєнний час. Також у садочку облаштовано генератор, тому ніякі екстрені вимкнення світла не порушать навчально-виховний процес.

“Попри найтемніші часи для нашої Батьківщини ми бачимо світло – і це завжди наші діти, наше майбутнє. Я бажаю всім випускникам та Україні мирного неба над головою та процвітання”, – привітала садок засновниця МГО “Дитина з майбутнім” Інна Сергієнко.

Возможно, это изображение текст

Для іногородніх пропонуються індивідуальні програми допомоги дітям з особливостями розвитку, про які детальніше можна дізнатися на консультації.

За отриманням консультації звертайтеся до Наталії Стручек за номером 050 352-90-97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua