Стартує інформаційна кампанія “Видимі”: долучайтеся до заходу та отримуйте призи

Радо повідомляємо Вас про старт інформаційної кампанії напередодні особливого дня для всіх аутистів світу – Міжнародного дня обізнаності про аутизм, який щорічно відмічається 2 квітня. 

Цьогоріч “Аутизм Європа” започаткував багаторічну кампанію з підвищення обізнаності під девізом «Видимі» (‘Not invisible’). Ця кампанія має подвійну мету: привернути увагу до потреб людей з аутизмом та того факту, що вони часто залишаються непомітними в багатьох сферах. 

Так, директорка МГО “Дитина з майбутнім” Ірина Сергієнко зазначає: “Річ у тім, що аутизм – це завжди спектр проявів. Якщо одна людина з РАС часто стимить, то інша майже не демонструє “дивну” поведінку. Наприклад, при високофункціональному аутизмі особа добре маскується і суспільство просто не помічає наявність розладу. Та попри досить широку різноманітність всі люди в спектрі потребують підтримки суспільства. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про аутизм, аби не тільки допомогти людям з РАС, але й сприяти толеруванню людей з вадами розвитку самим суспільством”. 

Для реалізації цієї мети ми підготували для Вас унікальну можливість посприяти поширенню інформації про розлад. 

Долучайтесь до нашої акції з інформування та беріть участь у розіграші книги про жителів незвичайної далекої “Планети А” від Максима Бровченка, в якій юний автор з РАС розповідає про жителів далекої Планети А, їх світогляд, любов до всього живого та толерантність. 

Все дуже просто:

  • підтримайте спільноту людей з аутизмом, поділившись нашим постом у Фейсбуці за посиланням;
  • під постом додайте коментар про тему, яка вам була б цікавою. Наприклад, інтерв’ю з дорослими аутистами, фізіологія та підлітки, медичні, правові питання – будь-що, що хвилює та актуально саме для Вас. 

Ваші коментарі під постом для нас надзвичайно важливі, адже ми таким чином ми бачимо учасників і 2 квітня оберемо 5 переможців, які отримають книгу поштою. 

Ми #видимі – різні, але рівні!