Спецвипуск “Аутизм сьогодні”: війна. Всеукраїнський збір потреб для відновлення навчально-освітнього процесу дітей з аутизмом в Україні, корисна інформація під час війни

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за квітень 2022 року. 

У цей надскладний час щоденних воєнних дій на території нашої батьківщини та, особливо, жахливих наслідків нападу росії на Україну для наших дітей, ми зібрали найнеобхіднішу інформацію, аби допомогти подолати страх, паніку та розпач, психологічно згуртуватися та продовжувати виховання та розвиток дітей з ООП. 

На сторінках спецвипуску на Вас чекають корисні посилання на групи, організації та волонтерські рухи по всьому світу, які допомагають та підтримують українців під час війни – від базових щоденних потреб до кваліфікованої вузькоспрямованої терапії дітей з особливостями розвитку. 

Також у випуску ви знайдете неоціненні поради від психологині Світлани Ройз щодо подолання паніки дорослих та дітей, надихаюче напуття від дорослої аутистки, спеціаліста з питань аутизму та організації інклюзивних навчальних процесів Дарії Орлової та багато інших корисностей, які допоможуть пройти крізь війну, мінімізуючи втрати. 

Долучайтеся до читання та все буде Україна!