Символічний подарунок від Космо-Макса Валерію Залужному, насилля проти аутистів та батьківські стратегії виховання – на сторінках лютневого випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за лютий 2023 року. 

На його сторінках на Вас чекає зворушливий матеріал про зустріч нашого неймовірного художника Максима Бровченка з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Як пройшла зустріч героя всього українського народу та маленького “українського Пікассо” – читайте у номері!

У лютневому випуску “Аутизм Сьогодні” представлена актуальна як ніколи стаття про застосування фізичного насильства до дітей з аутизмом. Наскільки виправдано застосування сили до дитини з РАС та чи є випадки, коли фізичне насилля – єдиний шлях розв’язання проблеми розповідає директорка ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” Ірина Сергієнко. 

Також у журналі пропонуємо ознайомитись з корисними порадами щодо прийняття діагнозу дитини та батьківських стратегій виховання. Прийняття самого себе – найкраще що можна подарувати своїй дитині. Що це означає та як це зробити розповідає доросла аутистка, організаторка навчальної програми Stanford University Child Mental Health Projects for Ukraine, консультантка ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” Дарія Орлова

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – про пошук нових героїв для проєкту “Відверто про складне”, які поділяться досвідом перебування з дитиною з аутизмом за кордоном через війну, та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!