Візьміть участь у щорічному опитуванні щодо аутизму в Україні-2021

Шановні друзі!

Просимо Вас взяти участь в опитуванні щодо стану справ з аутизмом в Україні, яке МГО «Дитина з майбутнім» проводить наприкінці кожного року.

Опитування анонімне. Його метою є отримання сконцентрованої та об’єктивної інформації від безпосередніх учасників даної сфери, визначення найбільш актуальних питань та привернення до них суспільної уваги та всіх інституцій. 

Цього разу ми дещо змінили підхід до методики опитування. Вам пропонується дві анкети: перша – для батьків дітей з аутизмом, друга – для фахівців з питань аутизму. Анкети майже ідентичні, тому такий підхід дозволить нам побачити, чим і наскільки відрізняються бачення одних і тих же питань з боку батьківського та фахового середовищ, а також прослідкувати динаміку громадської думки за останні роки. 

Отже, просимо Вас обрати свою анкету та відповісти на її запитання. Це займе не більше 7 хв Вашого часу. Результати анкетування, яке триватиме з 10 по 31 грудня 2021 р. будуть використані лише в узагальненому вигляді та презентовані у січні 2022 р. 

Враховуючи, що проведення подібних досліджень для України – рідкість, Ваша участь в опитуванні тим більш важлива. 

Користуючись нагодою, ми хочемо висловити окрему подяку нашому партнеру – компанії «Асіно» – за її активну участь у підтримці людей з аутизмом в Україні і, зокрема, в спільній організації даного опитування.

Анкета для батьків

Анкета для фахівців

Дякуємо Вам за Вашу активну позицію.

З повагою та найкращими вітаннями з прийдешніми святами,

Команда МГО «Дитина з майбутнім»