Серія безкоштовних навчальних онлайн вебінарів від Stanford Medicine за участі ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”

Stanford Medicine, Stanford Autism Center at Packard Children’s Hospital, за участі ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, запустив серію онлайн вебінарів для українців з питань аутизму. 

Ініціатива покликана безкоштовно розповсюджувати новітню інформацію про аутизм, підтримати сім’ї, які виховують дітей з РАС, долучити фахівців та педагогів, членів громадських організацій до міжнародного новітнього досвіду сфери. 

Лекції проходитимуть на сайті Stanford Medicine в онлайн форматі на платформі Zoom та безкоштовно для українців. Для того, щоб приєднатися до трансляції та взяти участь в обговоренні потрібно зареєструватися на сайті за формою, яка з’явиться навпроти обраного вебінару. 

Вебінари йдуть українською та російською мовами у синхронному перекладі онлайн. Записи наразі йдуть усіма мовами. Попередні записи додатково озвучуються перекладачами.

Висловлюємо щиру подяку Stanford Medicine, які не залишаються осторонь жахливої війни в Україні, піклуючись про особливих українських дітей, готують пакети психологічної та матеріальної допомоги сім’ям, постраждалим від бойових дій. Незабаром українці зможуть отримати якісну психологічну допомогу від найкращих фахівців галузі, а діти з ментальними порушеннями – безліч корисних іграшок, знарядь та розвивальних цікавинок. Про умови та деталі отримання ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” повідомить окремо. 

Від усього серця дякуємо Данні Саммерс та Дарії Орловій за знайомство, організацію, можливість співпрацювати зі Stanford Medicine та допомагати всім зацікавленим у питаннях аутизму українцям у надскладний час війни. 

Все буде Україна!