В рамках свого візиту американський спеціаліст, доктор клінічної психології Вірджинія Бассі зустрілась з головним позаштатним спеціалістом МОЗ України з дитячої психіатрії Ігорем Марцинківським и головним дитячим психіатром Яною Бікшаєвою.

Ця зустріч була викликана інтересом доктора Бассі до ситуації в психіатрії в Україні. Вірджинія Бассі ознайомилась з «внутрішньою кухнею» української психіатрії: особливостями галузі, структурою, а також законодавчою базою.

Під час зустрічі Вірджинія Бассі поділилася враженнями про позитивну динаміку і досягнення вихованців школи-садка «Дитина з майбутнім», де вона проводила тренінги для педагогів, а також оглянула дітей. Ігор Марцинківський і Яна Бікшаєвапа повністю погодились із думкою доктора, оскільки багато із цих дітей спостерігають дані спеціалісти.

«Я дуже рада з того, що в Україні дійсно є спеціалісти, які можуть просувати ф відстоювати інтереси у сфері аутизму на професійному рівні, – говорить доктор Вірджинія Бассі. – Звісно попереду ще багато роботи, однак я бачу, що за останні два роки у сфері діагностики та абілітації дітей з аутизмом зроблено великий крок вперед».