Садок для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” запрошує батьків на консультації щодо вступу

Попри надскладні воєнні часи для нашої Батьківщини дитячий садок “Дитина з майбутнім” продовжує сумлінно працювати, невпинно надаючи необхідні послуги дітям, які цього потребують найбільше. 

Заклад постійно приймає нових вихованців на звільнені місця, адже якісно виконує своє найголовніше завдання – підготовка дитини до вступу до звичайного садочка чи школи. Поспішайте, кількість місць обмежена! Запрошуємо родини, які виховують дітей з РАС, затримкою мовленнєвого і психомовного розвитку віком від 1-го до 6 років на консультації з директоркою садочка Наталією Стручек за телефоном 050 352-90-97. Наталя з радістю поділиться унікальним досвідом, знаннями та запропонує найкраще рішення для Вашої дитини та сім’ї. 

А от охочі  забронювати місце вже на наступний навчальний рік (2023/2024) можуть це зробити з 15 травня 2023 року. 

Наразі заклад забезпечений всіми заходами безпеки – ми маємо власне укриття, яке повністю обладнане всім необхідним для проведення роботи з дітьми у воєнний час. 

Для іногородніх садок пропонує індивідуальні програми допомоги дітям з особливостями розвитку, про які детальніше можна дізнатися на консультації. 

Наталя Стручек, яка з 2010 року проконсультувала понад 700 родин, надасть інформацію про роботу закладу, методи індивідуальної корекції та допомоги, дистанційну програму розвитку, виходячи з потреб та можливостей конкретної дитини. 

За отриманням консультації звертайтеся до Наталії Стручек за номером 050 352-90-97 або пишіть на struchek@cwf.com.ua

Більше інформації про послуги садочка ви знайдете на сайті https://childfuture.kiev.ua/