Розроблений спільно з Адельфійським університетом онлайн-курс, лекція про сенсорні порушення та історія афроамериканки, яка вчить цінувати життя – на сторінках «Аутизм сьогодні»

Дорогі читачі!

Представляємо Вам травневий випуск “Аутизм Сьогодні”.

На сторінках цього номера Ви дізнаєтесь про практичний онлайн-курс, який восени запускають МГО «Дитина з майбутнім» і Адельфійський університет (США). Які теми там вивчатимуть – читайте на сторінках журналу.

Окрім того, ми публікуємо для Вас нову лекцію у рамках освітнього проєкту про аутизм та інклюзію. Засновниця МГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», Консул «Аутизм-Європа» Інна Сергієнко розповість про проблеми дитини з сенсорними порушеннями.

А на завершення ми представимо історію афроамериканки з діагнозом «аутизм», яка пише книги та веде блог, де надихає людей цінувати життя та вміти рухатись далі.

І, вже традиційно, на Вас чекають найцікавіші та найсвіжіші новини сфери. Тому якщо хочете дізнатись про дистанційну програму розвитку, додаток для визначення аутизму та песиків-асистентів – читайте наш випуск.