Результати VII Науково – практичної школи з питань аутизму та інтерв’ю Ірини Сергієнко про роботу МГО “Дитина з майбутнім” під час війни – на сторінках випуску “Аутизм сьогодні” за червень 2023 року

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за червень 2023 року

На його сторінках на Вас чекають результати VII Науково – практичної школи з питань аутизму – одного з найочікуваніших заходів, який кожного року гуртує лікарів, педагогів, представників громадських об’єднань, батьків та всіх зацікавлених у сфері. З доповідями до конференції приєдналися засновниця МГО “Дитина з майбутнім” Інна Сергієнко та директорка Фонду Ірина Сергієнко. Про що говорили – читайте у номері!

У випуску на Вас чекають результати унікального дослідження – вчені розробили систему, яка може читати думки людини та перетворювати мозкову активність у  текст. Це надважливий крок на шляху до розробки інтерфейсів, які можуть декодувати безперервну мову за допомогою неінвазивних записів думок. 

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекає цікаве інтерв’ю Ірини Сергієнко, директорки МГО “Дитина з майбутнім”. Ви дізнаєтеся про роботу організації після початку повномасштабного вторгнення – про труднощі та виклики найдовшого року в житті українців, про плани та мрії, які неодмінно втіляться в життя. 

Приємного читання!

Слава Україні!