Головний спеціаліст НОК України та бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2004 року з гандболу Олена Яценко провела майстер-клас у Києві для дітей з аутизмом.

Олімпійський урок за участю гандболістки Олени Яценко пройшов у Києві в рамках проекту Kids Autism Games. Про це повідомляє прес-служба НОК України.

Тренування для дітей з аутизмом в межах програми Kids Autism Games, що є спільною ініціативою фонду “Дитина з майбутнім”, благодійної організації SPORT for PEACE та державного підприємства “Національний спортивний комплекс “Олімпійський”, проводяться на НСК “Олімпійський” щовихідних.

Цього разу до дітей завітали головний спеціаліст НОК України та бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2004 року з гандболу Олена Яценко, тренер з гімнастики Наталія Міхурова, представниця Київського міського відділення НОК України Олена Чміль.

Гості разом із батьками та дітьми взяли активну участь в розминці та естафетах. Особливо малечі сподобався майстер-клас з гандболу.

Наприкінці заходу всі учасники отримали сувеніри від Київського міського відділення НОК України.

https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2687557-prizerka-olimpijskih-igor-z-gandbolu-acenko-provela-majsterklas-dla-ditej.html