Презентація дебютної книги Максима Бровченка та інтерв’ю з родиною юного митця, дані, які дозволяють діагностувати аутизм раніше та багато іншого – на сторінках “Аутизм сьогодні” за жовтень 2023 року

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за жовтень 2023 року

У номері для Вас представлене унікальне дослідження, згідно з яким зменшення обмеженої та повторюваної поведінки впливає на психічне здоров’я дітей з аутизмом у майбутньому. Як саме – читайте у випуску. 

На сторінках журналу на Вас чекають і цікаві новини від Максима Бровченка, який відтепер не лише художник, а й письменник – 5 жовтня 2023 року у просторі Planetarium Noosphere у м. Дніпро відбулась презентація дебютної книги 12-річного митця з аутизмом “Планета А”. Про що ця книга та як відбувся перший письменницький захід Максима – дізнавайтеся у випуску! Також у випуску Максим зі своєю мамою Оксаною розкажуть в інтерв’ю про зміни, які відбулися з хлопчиком та родиною за півтора року війни. 

Також на Вас чекають і інші новини сфери. Наприклад, дослідники виявили, що дітям із групи ризику аутизму важко помітити невідповідність звуку та відео, і ці дані можуть дозволити лікарям раніше виявити аутизм і прискорити лікування; та багато іншого – цікавого та корисного!

Приємного читання!