Посібник із сексуальної просвіти та побудови взаємовідносин, врахування статевої належності при діагностуванні аутизму та інтерв’ю зі світовим експертом Стівеном Шором – на сторінках грудневого випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за грудень 2021 року. 

На його сторінках на Вас чекає новина про вихід ілюстрованого посібника із сексуальної просвіти та побудови взаємовідносин. Книгу присвячено темі сексуальності, взаємовідносин та сексуального здоров’я загалом. Посібник розповідає про розвиток тіла людини та зміни, що відбуваються з ним упродовж усього життя, починаючи з раннього віку і до старості. Видання призначене для підлітків та дорослих з розладами аутистичного спектра (РАС), батьків особливих дітей та всіх, кого цікавить тема взаємовідносин статей при РАС.

У випуску на Вас чекає цікаве дослідження вчених Філадельфії про різницю між розповідями історій хлопчиків та дівчаток з аутизмом, яке призвело до незвичайних наслідків та настанов при встановленні діагнозу. 

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – довгоочікуване відкриття доступу до матеріалів Третьої міжнародної практичної конференції з аутизму IPAC-2021, все про сферу сексуальності та взаємовідносин у підлітків з РАС від Юрія Стратовича, дитячого психіатра Університетської клініки КНУ ім.Тараса Шевченка та універсальної клініки “Оберіг”, та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!