Найважливіша подія року: цієї осені відбудеться Третя Міжнародна практична конференція з аутизму IPAC-2021

13 та 14 листопада 2021 року відбудеться наймасштабніша подія у сфери – Третя Міжнародна практична конференція з аутизму (IPAC-2021), яку організовує МГО “Дитина з майбутнім” вже втретє. 

Захід традиційно став комунікаційним майданчиком, на якому українські та закордонні фахівці зустрічаються та діляться знаннями, досвідом і новими досягненнями у сфері аутизму. 

Тема цьогорічної зустрічі “Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров`я, підтримка” – одна з найактуальніших в Україні й у світі. Це пов’язано з досить високою насиченістю інформаційного простору питаннями розладу у дітей дошкільного віку, але прикладної інформації щодо РАС у підлітків та дорослих людей ще дуже мало. 

У конференції братимуть участь 25 українських та міжнародних спікерів, які щодня працюють з людьми з аутизмом, алалією, синдромом дефіциту уваги та гіперактивності й іншими ментальними порушеннями. На учасників конференції чекає 20 практичних воркшопів, які проходитимуть в онлайн форматі. 

Серед спікерів Третьої Міжнародної практичної конференції з аутизму, зокрема, доктор Стівен Шор – всесвітньо відомий експерт у галузі освіти, професор освіти людей з особливостями розвитку Адельфійського університету (США), Інна Ольшанська, реабілітолог та ерготерапевт, член Американської асоціації трудотерапії (AOTA) та Всесвітньої федерації професійних терапевтів (WFOT), США, Ігор Марценковський, завідувач відділу психічних розладів дітей і підлітків Науково-дослідного інституту психіатрії Міністерства охорони здоров’я України, керівник секції дитячої психіатрії Асоціації психіатрів України, кандидат медичних наук та багато інших.

Тому чекаємо на батьків, вчителів, тьюторів, вихователів, представників ІРЦ, державних структур, громадських організацій, медиків та всіх охочих долучитися до найкращих світових практик та інформації про РАС. 

Важливо! У зв’язку з карантинними обмеженнями через пандемію COVID-19, конференція відбудеться в онлайн форматі та за зміненою (нижчою) ціною. Всім, хто сплатив вартість за участь офлайн, різницю буде повернуто!

Детальну інформацію про Третю Міжнародну практичну конференцію з аутизму (IPAC-2021), програму та вартість участі дізнавайтесь за посиланням.

Як проходила Перша Міжнародна практична конференція з аутизму (IPAC-2019) дізнавайтеся тут, а якою була Друга Міжнародна конференція з аутизму (IPAC-2020) та про що говорили читайте у матеріалі за посиланням.