Міжнародний практичний онлайн курс з аутизму від університету Аделфі (США) в рамках Міжнародної академії аутизму: онлайн стрім про навчання та відповіді на питання майбутніх студентів

20 вересня 2021 року о 21:30 МГО “Дитина з майбутнім” провела спеціальний онлайн стрім на сторінці фонду у Фейсбук, присвячений питанням організації та тематик модулів Міжнародного практичного онлайн курсу з аутизму від університету Аделфі (США) в рамках Міжнародної академії аутизму. 

Нагадуємо, захід мав стартувати у вересні 2021 року, проте через бюрократичні прогалини, зумовлені пандемією COVID-19, курс довелося перенести на наступний рік. Попри об’єктивні обставини та необхідність відстрочити початок навчання, Міжнародний курс з аутизму все ж відбудеться у 2022 році, і учасники здобудуть не лише унікальні знання та передовий світовий досвід роботи з особливими дітьми, а й сертифікат міжнародного рівня, який визнається у всьому світі. 

У стрімі брали участь спікери курсу:

  1. Стівен Шор – професор з освіти людей з особливостями розвитку Адельфійского університету, США. Аутист, член правління Autism Speaks, президент мережі Аспергер/Аутизм, автор серії книг про аутизм.
  2. Інна Ольшанська – доктор ерготерапії, терапевт сенсорної інтеграції, член американської Асоціації ерготерапевтів і Всесвітньої федерації ерготерапевтів, автор книги «Цілісний підхід до лікування дітей з особливими потребами».
  3. Інна Сергієнко – консул «Аутизм–Європа» в Україні, консультант з питань розуміння аутистичної поведінки та комунікації, лауреат Міжнародної премії International Autistic People Award.
  4. Ірина Сергієнко – експерт і один з координаторів European Autistic Network, консультант із запровадження практичної інклюзії у країнах ЄС та Україні. 

З Міжнародного онлайн курсу з аутизму студенти дізнаються про: 

  • діагностику та лікування розладів аутистичного спектра;
  • роботу з аутистами з глибокою та середньою тяжкістю розладу, високофункціональним аутизмом, синдромом Аспергера;
  • ерготерапію;
  • раннє втручання;
  • стратегії підтримки батьків;
  • статеве дозрівання та ін.

Кожен лектор курсу розповів про тематику, завдання свого модуля та організацію роботи зі студентами. Організатор курсу – МГО “Дитина з майбутнім” – відповів слухачам у форматі живого спілкування у коментарях на організаційні питання щодо вартості курсу, умов отримання сертифікатів, можливості долучитися до окремих модулів тощо. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що однією з головних особливостей курсу є його практичність, адже 90% інформації – це практичні кейси для фахівців та батьків, розбір конкретних випадків роботи з дітьми з аутизмом різного ступеню тяжкості, домашні завдання та інтерактивний формат спілкування з лекторами. 

Запис трансляції спеціального онлайн стріму можна подивитися за посиланням. Також всі охочі все ще можуть поставити питання у коментарях та дізнатися більше про унікальний для України та країн пострадянського простору курс з аутизму світового рівня.