“Мій космос – наша перемога”: придбайте картини Максима Бровченка на офіційному сайті маленького художника та підтримайте ЗСУ

Радо повідомляємо про те, що відтепер картини маленького “українського Пікассо” Максима Бровченка можна побачити та придбати на офіційному сайті талановитого хлопчика. Для цього потрібно лише зайти на http://brovchenko-art.com/ у розділ “Картини” та клікнути ту, яка сподобалась найбільше. 

Найближчим часом перелік картин буде збільшено в рази, адже продаж космічних малюнків через сайт лише розпочато. Тим часом долучайтеся до творчості хлопчика у його групі Космо-Макс в мережі Фейсбук, де можна побачити останні роботи школяра та поспілкуватися з їх автором, талантом якого опікується ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” вже декілька років поспіль. 

Наголошуємо, більшу частину отриманих від продажу картин коштів 11-річний художник з Бердянська надсилає у фонд ЗСУ. 

Детальніше про волонтерську діяльність Максима дивіться у сюжеті 5 Каналу, а з відео відзнаки президентом України Володимиром Зеленським допомоги українській армії знайомтеся за посиланням

Про те, хто такий Максим Бровченко та чому дитина з аутизмом стала знаменитістю в Україні, читайте на сторінці проєкту “Космічні картини Максима Бровченка”